Надувні моторні човни

Доставка 0 грн
ПВХ Германія
Моторний надувний човен Акваманія АМ-270

Код товару: 0041

1

9 540.00 грн

Моторний надувний човен Акваманія АМ-270 - вд..40см

273см

950гр/м²
Доставка 0 грн
ПВХ Германія
Моторний надувний човен Акваманія АМ-290

Код товару: 0042

2

9 762.50 грн

Моторний надувний човен Акваманія АМ-290 - пр..40см

293см

950гр/м²
Доставка 0 грн
ПВХ Германія
Моторний надувний човен Акваманія АМ-310

Код товару: 0043

2

9 975.00 грн

Моторний надувний човен Акваманія АМ-310 як с..40см

313см

950гр/м²
Доставка 0 грн
ПВХ Германія
Моторний надувний човен Акваманія АМ-330

Код товару: 0044

3

10 285.00 грн

Моторний надувний човен Акваманія АМ-330 - ун..40см

330см

950гр/м²

Надувні моторні човни з ПВХ

 

Вітчизняні надувні човни є новинкою, яка протягом року встигла завоювати масу позитивних відгуків в інтернеті і незламне довіру покупців завдяки практичності, надійності і комфортності. Ми почали випуск цих виробів, щоб зробити надувні водні транспортні засоби доступними для більшості українських споживачів. Вся справа в тому, що основна частина цільової аудиторії не може дозволити собі придбати якісну, але дорогу продукцію зарубіжних брендів, а витрачатися на дешеві, але не вселяють довіру китайські вироби готовий не кожен.

Ми займаємося виготовленням таких водних транспортних засобів:

Випуск човнів «Акваманія» ведеться нами з початку 2017 року. У виробничому процесі ми задіємо знання, набуті протягом більш ніж 7-літньої торгівлі надувними водними транспортними засобами. За цей час ми не тільки досконально вивчили їх конструкцію, але і ознайомилися з головними запитами безпосередніх користувачів, що дозволяє нам виготовляти продукцію, максимально наближену до потреб клієнтів. В даний момент існує величезний вибір комплектуючих до човнів для всілякого спрощення її експлуатації, радимо вам ознайомитися з асортиментом фурнітури для надувних човнів на нашому сайті.

Особливості моторних човнів

Моторні човни - це маломірні плавальні судна, укомплектовані підвісними моторами, які служать головними силовими установками. Такий транспортний засіб дозволяє своєму власникові вивільнити руки в процесі руху по воді. А це означає, що управління ними стає простішим, ніж гребними моделями. Моторний човен дозволяє розвивати хорошу швидкість, завдяки якій і рибалка, і прогулянка по водоймі, і водні розваги набувають нових барв.

Особливість конструкції такого човна полягає в наявності транця - т. Е. Жорсткої пластини, що служить основою для установки човнового мотора. Найчастіше довжина транця дорівнює довжині самого транспортного засобу, але іноді може бути і меншою.

Специфіка кільових човнів

Кільові надувні човни - ще один різновид моторних виробів, що відрізняються такою властивістю, як глиссирование. Виходячи на глісер, транспортний засіб ідеально ковзає по водній гладі, стикаючись з нею двома балонами і кілем. Така човен може розвивати найбільшу швидкість, має підвищену стійкість на воді, слухняністю при поворотах. Виріб легше переносить удари дна про хвилі, має високі показники вантажопідйомності. Кільові човна дозволяють пасажирам не тільки стояти під час пересування, а й ходити, так як їх стать суцільний, виготовлений з стійкою до вологи фанери і алюмінієвого профілю.

Переваги матеріалу і комплектації

Ми надаємо вам можливість купити човен ПВХ в Україні, виготовлену з матеріалу ПВХ марки Valmex. Ця тканина є однією з кращих, які застосовуються при виготовленні об'єктів водного та рятувального транспорту, тентів і басейнів. Текстиль має густину 850 г / м2.

Основою для матеріалу послужив армований поліестер. У структурі тканини є 5 шарів. Вона доповнена еластиком, присадками, пластифікаторами, тому має відмінну еластичність навіть при низьких показниках термометра, стійкістю до сонячних променів, гниття, стирання. ПВХ Valmex гарантує ідеальне ковзання по водоймі, має мінімальну повітропроникністю.

Ми пропонуємо купити надувний човен в Україні, укомплектовану за індивідуальним проектом згідно ваших вподобань. За невисоку доплату ми скомпонуємо фурнітуру так, щоб вам було зручно нею користуватися. Телефонуйте, на комплектуючі діє гарантія 1 рік, на цілісність швів - 5 років.

Більше пропозицій в каталозі: Надувні човни