Двомісні гребні човни

Доставка 0 грн
ПВХ Германія
Двомісний надувний човен Акваманія А-220т

Код товару: 0378

2

5 445.00 грн

Надувний човен Акваманія А-220т - відмінний вибір ..
36см

220см

850гр/м²
Доставка 0 грн
ПВХ Германія
Двомісний надувний човен Акваманія А-240т

Код товару: 0029

6

5 790.00 грн

Надувний човен Акваманія А-240т - вибір шанувальни..
36см

240см

850гр/м²
Доставка 0 грн
ПВХ Германія
Двомісний надувний човен Акваманія А-260Т

Код товару: 0039

3

5 970.00 грн

Надувний човен Акваманія А-260Т - кращий вибір для..
36см

260см

850гр/м²
Доставка 0 грн
ПВХ Германія
Двомісний надувний човен Акваманія А-280Т

Код товару: 0040

3

6 150.00 грн

Надувний човен Акваманія А-280т - спорядження для ..
36см

280см

850гр/м²
Доставка 0 грн
ПВХ Германія
Двомісний надувний човен Акваманія А-300т

Код товару: 0335

1

7 290.00 грн

Збільшений човен Акваманія А-300 - хороший вибір д..
40см

300см

850гр/м²

Двомісні гребні човни з ПВХ 


Човни «Акваманія» - це новинка на українському ринку. Початок виробництва виробів даного типу було покладено в 2017-му. Необхідність в розробці та виробництві цих човнів була обумовлена ​​тим, що дійсно якісна продукція зарубіжного виробництва коштує надзвичайно дорого, а тому недоступна багатьом українським покупцям, тоді як дешеві ПВХ конструкції не відзначаються рівнем надійності.

Наша команда має більше ніж 7-річний досвід продажу надувних човнів, до найдрібніших подробиць знає особливості їх будови, а також ознайомлена з ключовими вимогами, які висуває більшість користувачів до виробів такого типу. Цей багаж знань і досвіду ми і вирішили застосувати на практиці, організувавши випуск вітчизняних ПВХ човнів, які є втіленням якості високого рівня і демократичною вартості.

Наша компанія займається випуском таких чотирьох серій надувних човнів:

Незважаючи на нетривалий присутність на вітчизняному ринку, вони пройшли безліч випробувань на міцність і завоювали заслужений авторитет.

Специфіка матеріалу

Для виготовлення надувних човнів використана тканина марки Valmex щільністю 850 г / м2. З неї роблять не тільки якісні човни пвх, а й рятувальні плоти, тенти і навіть басейни. Ця тканина входить в ряд найбільш міцних і стійких до зносу, оскільки складається з 5 шарів, а за основу для її створення узятий поліестер армованого типу. У ПВХ Valmex виробники додають еластики, присадки, пластифікатори, які забезпечують тканини спектр позитивних властивостей:

  • еластичність навіть при «морозних» температурах;
  • несхильність до руйнування під впливом сонячних променів;
  • стійкість до гниття і стирання;
  • ідеальне ковзання по воді;
  • мінімальний рівень пропускання повітря.

Це означає, що човни, виготовлені з даного матеріалу, зможе прослужити кілька десятків років без поломок і незабаром повністю окупиться.

Особливості конструкції

Двомісні човни пвх для риболовлі оснащені бортами, висота яких становить 31 см. Завдяки цьому у рибалки є можливість нахилитися за борт, що не спровокувавши крену човна пвх, попадання всередину кокпіта (т. Е. Робочого простору) води і перевертання. Чималі борту - це також запорука того, що човни не сильно парусят навіть при потужному вітрі. Під час хвиль на водоймі вода не захльостує всередину.

Перевага співпраці з нами полягає в тому, що ми можемо виготовити човни пвх за індивідуальним замовленням, укомплектувавши його так, як буде зручно для покупця. Зокрема, можлива установка:

  • глухих або поворотних уключин;
  • знімного або стаціонарного сидіння;
  • різних наборів фурнітури (за незначну доплату).

Ми пропонуємо своїм клієнтам комплектацію човни слань-килимком - Днищевой настилом, що складається з 3 рейок, виготовлених з бакелітовій фанери і скріплених між собою кишенями з ПВХ. Ми зробимо слань-килимок знімного типу, а це значить, що ви зможете його прибрати, коли він не буде вам потрібен, запобігши забивання кишень брудом. Такий днищевой настил дозволить краще ковзати по водній гладі, оскільки додасть жорсткість пвх човни.

Що пропонує наш інтернет-магазин?

Якщо ви хочете купити човен в Україні, якісне, але не дорого можете вибрати в нашому каталозі. Ми виконаємо доставку в будь-який регіон країни, надамо гарантію тривалістю 5 років на цілісність швів і тривалістю 12 місяців - на фурнітуру.

Більше пропозицій в каталозі: Надувні човни