ПВХ тканина, клей і латки для ремонту човнів

ПВХ тканина, клей і латки для ремонту човнів


При експлуатації виробів з ПВХ матеріалу, дуже часто відбуваються їх пошкодження - розриви, порізи, проколи, інші. Щоб уникнути покупки нової дорогої продукції, можна виконати ремонт, використовуючи для цього спеціальну ПВХ тканину, що представляє собою міцний матеріал, який має тканинну основу.

За найнижчою ціною, придбати товари для виконання ремонтних робіт виробів з ПВХ, можна в інтернет - магазині ZvZ, де крім тканини, також представлений спеціальний клей, готові ремкомплекти. Дані аксесуари призначаються для ремонту:

 • надувних човнів;
 • ПВХ «шкур» каяків;
 • ПВХ тентів;
 • надувних атракціонів;
 • матраців;
 • інших виробів з ПВХ та гуми.

Пропонована нами продукція від кращих вітчизняних і зарубіжних виробників користується величезною популярністю серед споживачів, перевірена на практиці, з її допомогою, слідуючи інструкціям, не важко буде самостійно виконати ремонтні роботи. При необхідності, наші фахівці нададуть професійну консультацію з усіх питань. Весь асортимент відповідає необхідним вимогам, висока якість продукції підтверджена сертифікатами.

Особливості ПВХ матеріалу

Сучасна ПВХ тканина являє собою матеріал, що складається з декількох шарів, основою якого є щільне поліестерове полотно, з обох сторін покрите декількома шарами полівінілхлориду. Завдяки щільному плетінню, матеріал відрізняється:

 • міцністю;
 • воздухонепроніцаемостью;
 • стійкістю до заломів, вигинів, стирання;
 • довговічністю;
 • стійкістю до проколів, порізів;
 • герметичністю (за рахунок двостороннього покриття ПВХ);
 • гнучкістю, еластичністю, завдяки застосуванню пластифікаторів.

Крім цього, матеріал має стійкість до впливу ультрафіолетових променів, солоній воді, різких змін температурного режиму, паливно - мастильних речовин. Для невеликих пошкоджень достатньо однієї зовнішньої латки, для більш масштабних ставитися дві латки - з зовнішньої і внутрішньої сторін.

Клієнти з усіх регіонів України мають можливість придбати ПВХ тканину від відомого світового виробника Valmex, ширина якої становить 102 сантиметри, з показником щільності 950 гр. на квадратний метр. Представлена ​​вона в різноманітній кольоровій палітрі. При проведенні ремонтних робіт тканина не втрачає своїх початкових якостей, за допомогою даного матеріалу роботи можна виконувати не тільки вдома, але і в польових умовах.

Клей

Для усунення пошкоджень, що виникли на плавзасобі або інших виробах з ПВХ тканини, доцільним буде застосування спеціального клею, який може бути:

 • поліхлоропреновий;
 • поліуретановим (двокомпонентний).

Для прогумованих матеріалів, таких як надувні човни, гідрокостюми, рекомендується застосовувати поліхлоропреновий клей (в крайніх випадках, якщо під рукою немає спеціалізованого клеїть речовини, його можна використовувати для ПВХ). До його характеристик відносяться - міцність, еластичність, термостійкість, мінімальний період затвердіння.

Клей для ПВХ двокомпонентний добре пручається волозі, має в основі поліуретан, завдяки якому забезпечується максимальна герметичність, міцність, саме цей вид вважається найбільш оптимальним варіантом.

Наш інтернет - магазин пропонує клей для ПВХ тканини від Харківської компанії «Хімконтакт», який використовують багато виробників надувних плавзасобів. Також ми пропонуємо спеціальну речовину - затверджувач для клею Десмокол - Desmodur від компанії «Байєр», в комплекті до клею, яке використовується як складова, що дозволяє поліпшити термостійкість, стійкість клейових швів до старіння, адгезивні властивості. Затверджувач дозволяє поліпшити клейові характеристики при застосуванні матеріалів, які важко склеюються (також використовується і при виготовленні човнів). При використанні клею слід дотримуватися кількох рекомендацій:

 • Обов'язкова зачистка поверхні, видалення забруднень, перед нанесенням клею.
 • Знежирення оброблюваних поверхонь за допомогою ацетону, розчинника, спирту, для отримання максимального якісного, міцного з'єднання.
 • Висихання поверхонь (приблизно близько 10 хвилин).
 • Нанесення клею, з наступним прогріванням поверхонь феном, без висихання, накладають латки (потрібно стежити, щоб не потрапило повітря), прокатка з'єднання валиком.
 • У разі, якщо на поверхні виробів з ПВХ тканини є подряпини, клеєм можна заклеїти місце пошкодження.

Ремкомплекти

Крім латок, клею, в нашому інтернет - магазині можна купити спеціальні ремкомплекти, що включають все необхідне для швидкого, якісного усунення пошкоджень виробів з ПВХ матеріалів, власними силами. Ремкомплект складається з:

 • латок;
 • клею;
 • затверджувача.

Використовується він для ремонтних робіт виробів не тільки з ПВХ тканини, але і з неопрена, хайпалон, прогумованих матеріалів. За допомогою ремкомплектів вдасться усунути несправності як надувних човнів, тентів, дитячих атракціонів, інших виробів, так і надійно приклеїти до човнової тканини додаткові деталі, власники, кронштейни, інше. Процес усунення порізів, проколів на плавзасобах за допомогою ремкомплекта, вимагає виконання в певній послідовності обов'язкових етапів, і не буде миттєвим. При цьому, клейове з'єднання вийде надійним, за якістю практично не буде відрізнятися від заводського.

Придбати всю представлену продукцію можуть клієнти Києва, інших міст України. Замовити клей, латки, ремкомплекти, для проведення дрібного ремонту, а також для побудови ПВХ човни власноруч з нуля, можна онлайн, не виходячи з дому, заповнивши заявку на сайті компанії. Завдяки постійній наявності продукції на складах, доставка товарів здійснюється оперативно в будь-який регіон країни, транспортною компанією «Нова Пошта». Крім низьких цін, ми пропонуємо вигідну бонусну програму.

Більше пропозицій в каталозі: Фурнітура для надувних човнів