Перехідники, штуцери

Є креслення
Штуцер клапана із зовнішнім різьбленням
Є креслення
Штуцер насоса на різьбі (Малий)

Код товару: 0580

0

44.00 грн

..

Код товару: 0576

1

58.00 грн

..

Штуцери і перехідники для насосів


Багато любителів рибної ловлі, полювання, мають в своєму арсеналі надувні плавзасоби, за допомогою яких можна урізноманітнити, а також зробити активне дозвілля більш цікавим і захоплюючим. Власники надувних човнів, і інших надувних виробів, знають, що для того, щоб накачати їх, потрібно не тільки насос, а й спеціальна фурнітура для човнів ПВХ, до якої відноситься штуцер (або перехідник). Він забезпечує якісне з'єднання шланга насоса з повітряним клапаном.

Деякі моделі штуцерів виготовляються з металу (використовуються такі конструктивні елементи в різних галузях), але для виробництва перехідників для насосів використовується спеціальна пластмаса. На одному кінці штуцера нарізається різьба (внутрішня або зовнішня), на іншому розміщується так звана «ялинка» для шланга. Завдяки наявності на кінці вироби ущільнення, забезпечується відмінна герметичність. Штуцер встановлюється на гофру від насоса, і перед накачуванням човна вставляється або вкручується в човновий клапан.

За доступною вартості купити фурнітуру для човнів ПВХ, до якої відноситься перехідник, можна в інтернет - магазині ZvZ. В електронному каталозі представлені різні пластикові штуцера, використовувані для накачування будь-яких надувних виробів, що характеризуються:

 • надійністю;
 • міцністю;
 • практичністю;
 • стійкістю до зношування;
 • довговічністю.

Ми пропонуємо фурнітуру для всіх моделей плавзасобів, які випускаються в Україні, як сучасних, так і виготовлених в радянські часи. Для їх виробництва використовується високоякісний пластик, за рахунок чого підвищується термін експлуатації пристосувань. Також перехідники можуть виготовлятися із спеціального гумового матеріалу. До кожного клієнта у нас індивідуальний підхід, наші фахівці, при необхідності, нададуть професійну консультацію, допоможуть підібрати штуцер до надувному човні, іншим виробам, або укомплектувати насос при покупці. Фотографії, розміщені на сайті, відповідають товару, перед надходженням у продаж, перехідники тестуються, що дозволяє виявити шлюб.

При виробництві штуцерів використовуються високоміцні матеріали, інноваційні технології, що дозволяє істотно підвищити якість виробів, поліпшити їх споживчі характеристики. Фурнітура для човнів ПВХ, пропонована нашою компанією, є гідним конкурентом моделям зарубіжних виробників, вона характеризується високою якістю, прийнятною ціною.

Човнові насоси

Невід'ємним атрибутом для кожного власника надувних човнів та інших виробів з ПВХ, є насос, за допомогою якого істотно полегшується процедура накачування / спускання. На сучасному ринку вони представлені кількома моделями:

 • ручними;
 • ножними;
 • електричними.

Кожен з видів має визначальними ознаками, відрізняється технічними характеристиками.

Насоси ручного типу відрізняються значною вагою і габаритами, надувати човен з його допомогою досить складно. У їх конструкції відсутній індикатор тиску, але застосовуючи їх можна не тільки накачати, а й здути плавзасіб.

Насоси з ножним принципом дії, або як їх ще називають «жаби», відносяться до найбільш популярним конструкцій, призначаються для накачування човнів ПВХ невеликих габаритів, а також інших надувних виробів (матраців, крісел). Відрізняються пристрої невеликими розмірами, легким вагою, надійністю, простотою експлуатації. Саме такими моделями насосів, комплектується більшу кількість ПВХ надувних човнів.

Крім ножних, виробники пропонують насоси електричного типу, що працюють від електромережі, мобільних джерел живлення. Завдяки встановленій системі автоматики (вбудований манометр), насоси накачують за мінімальний час човен до певного тиску (до напівготовності), після чого проводиться підкачування до готовності ручним або ножним пристроєм. При виборі насоса слід враховувати не особисті переваги, а габарити плавзасоби, а також компанію - виробника, від чого залежить надійність пристрою. Для тривалої експлуатації, слід дотримуватись зазначених виробником рекомендації по використанню обладнання.

Будь-яка розглянута модель насосів, для ефективного функціонування, зобов'язана доповнюватися спеціальною фурнітурою для човнів ПВХ, до якої відносяться штуцера (перехідники). Саме дані адаптери дозволяють забезпечити герметичність, підвищити якість накачування плавзасоби.

Асортимент нашого інтернет - магазину
З огляду на той факт, що клієнти мають різні типи надувних човнів, наша компанія пропонує фурнітуру, серед якої, як найбільш популярні вироби, так і новинки, адже асортимент поповнюється на постійній основі. Ми пропонуємо придбати штуцери для:

 • клапана з внутрішнім різьбленням;
 • клапана із зовнішнім різьбленням;
 • клапана «Байонет» (стандарт);
 • клапана Розріз (універсальний);
 • клапана Borika (вусики);
 • штуцер насоса з різьбленням (малий, широкий);
 • клапана Колібрі - 2;
 • Bravo, Bravo - 2 (універсальні).

На надувні човни виробництва радянських часів, котрі виготовлялися з гумового матеріалу, встановлювалися три моделі клапанів - Лисичанський, Уфимський, Ярославський. Для них ми пропонуємо придбати перших два штуцери в групі товарів, а також Лисичанський штуцер, виконаний з гуми. Дані типи штуцерів підходять і для сучасних гумових надувних плавзасобів.

Власники сучасних надувних човнів, інших виробів, виконаних з інноваційного ПВХ матеріалу, можуть придбати всі інші штуцера, представлені в каталозі компанії.

Багато човна сучасного виробництва мають клапанну систему, до якої підходять перехідники типу «Байонет». Його необхідно вставити, і провернути за годинниковою стрілкою, крім цього до клапанів даних моделей підходять розрізні штуцера. Відрізняються перехідники типу «Байонет», в залежності від виробника клапана, глибиною.

Великі компанії - виробники надувних плавзасобів випускають клапана і штуцера до них власного виробництва, до таких належить штуцер Колібрі К - 2, який вкручується в клапан, на відміну від інших моделей.

Фурнітура для човнів ПВХ (перехідники) універсального типу, підходять до човнів, іншим надувним виробам більшості вітчизняних виробників. В клапані вони фіксуються шляхом повороту на 90 градусів, за годинниковою стрілкою. Виготовляються вироби з пластикового матеріалу, розміщуються в гофрованому шлангу насоса. Залежно від виробника, в надувних човнах могли використовуватися клапана різного типу, але за принципом фіксації і діаметру, штуцери завжди однакові, але відрізняються різною довжиною. Цей параметр потрібно знати при покупці виробу, щоб можна було додати або видалити кільце ущільнювача.

Також в асортименті нашої компанії представлена ​​фурнітура для човнів ПВХ яка вкручується в насос. Штуцера даного типу набагато рідше, ніж інші, пошкоджуються і губляться, вони бувають двох типів і відрізняються діаметром різьблення, тому при виборі необхідно знати, якого діаметру клапан встановлений на надувному ПВХ судні.

Переваги співпраці з нами

Перебуваючи на вітчизняному ринку не так давно, наша компанія завоювала довіру споживачів. Купуючи продукцію у нас, клієнти можуть скористатися низкою суттєвих переваг, до яких відносяться:

 • гнучка цінова політика;
 • вигідні умови співпраці;
 • широкий асортимент, що складається з найбільш популярних моделей і новинок, який постійно поповнюється;
 • надання бонусної програми;
 • оперативна доставка товарів в будь-який регіон країни транспортною компанією «Нова Пошта»;
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Наш інтернет - магазин працює без вихідних і свят, двадцять чотири години на добу, що дозволяє замовити фурнітуру для човнів ПВХ в будь-який час, не виходячи з дому. Ми працюємо безпосередньо з виробниками (без посередників), що дозволяє пропонувати продукцію високої якості, по найбільш низькій ціні, завдяки тому, що у нас немає ніяких націнок, тому купуючи товар у нас, клієнти мають можливість істотно заощадити. На кожен товар надається офіційна гарантія від виробника, вся продукція має сертифікати, що підтверджують їх якість.

Більше пропозицій в каталозі: Фурнітура для надувних човнів