Рим-утки, рим-ролики

Код товару: 0443

0

43.20грн

Рим буксир дельтоподібний Ручка Рим-буксир фі..

Код товару: 0444

0

48.06грн

Рим буксир з пластикової скоби Представлений ..

Код товару: 0441

0

62.64грн

Рим-буксир з кільцем з нерж стали Рим-буксир ..

Код товару: 0440

0

72.09грн

Рим буксир з кільцем з нерж стали (білий) Пре..

Код товару: 0442

0

77.49грн

Рим ручка носова буксировочна - неперевершени..

Код товару: 0445

1

121.50грн

Рим ролик для ПВХ човнів Якірний ролик для чо..

Код товару: 0446

0

128.25грн

Рим ролик Колібрі Якірний рим, представлений ..

Код товару: 0449

2

132.30грн

Якірний рим-ролик зі скобою В процесі риболов..

Код товару: 0406

0

135.00грн

Рим качка для надувний ПВХ човни Спеціальна р..

Код товару: 0439

0

135.00грн

Рим ролик для ПВХ човни Якірний рим - це важл..

Код товару: 0447

0

156.60грн

Рим качка для надувних човнів Рим-качка для ч..

Код товару: 0436

0

234.90грн

Мала рим качка Власники ПВХ човнів намагаютьс..

Код товару: 0433

1

242.46грн

Мала якірна рим качка Bravo (сіра) Рибалки і ..

Код товару: 0438

1

445.50грн

Рим качка Bravo для ПВХ човнів Рим-качка Brav..

Код товару: 0435

0

221.67грн

Якірний ролик для надувного човна ПВХ Абсолют..

Код товару: 0434

3

242.46грн

Носовий якірний рим для вашого човна Обл..

Код товару: 0437

1

245.70грн

Якірна Рим Качка з роликом для надувного човна ..

Фурнітура для якірного обладнання ПВХ човнів: Рим-ролик, рим-буксир, рим-утка


Тюнінг човна ПВХ - важливий процес, спрямований на удосконалення плавального засобу та його функціональних можливостей в цілому. Величезна кількість всіляких аксесуарів, виконаних з якісних матеріалів, дозволяють власникам човнів підбирати конкретні деталі для певної моделі або ж віддавати перевагу універсальним конструкцій.

Сучасна фурнітура для надувних човнів ПВХ від популярних виробників дозволяє помітно збільшити і продовжити експлуатаційний термін плавзасоби в цілому.

Застосування рим буксира

Рим буксир використовують для буксирування плавального кошти. У деяких випадках даний пристрій можна монтувати, використовуючи якірний рим для ПВХ човни і захисний брус ПВХ, який застосовують в якості кріплення каната для якоря в надувних човнах від різних компаній-виробників.

Конструкція сучасного буксира має на увазі під собою наявність міцного металевого кільця, яке має спеціальне покриття з антикорозійним напиленням. Кільце монтується в заздалегідь підготовлену ПВХ-накладку, яка відрізняється всілякими формами.

Здійснення такого тюнінгу човни ПВХ може проводитися абсолютно на будь-яких плавальних засобах не тільки від українських компаній, але і також від зарубіжних виробників - Колібрі, Шторм, Барк, Омега і інші не менш актуальні моделі. Даний процес має на увазі під собою застосування методу проклеивания за допомогою поліуретанового двокомпонентного клею, призначеного для човнів - для роботи з ПВХ тканиною. Фіксація відбувається, безпосередньо, на балон плавзасоби.

У більшості випадків власники човнів встановлюють буксирне кільце в області носа або ж на борт плавального кошти. На сайті нашого інтернет-магазину представлені вдосконалені моделі рим ручки буксира від перевірених компаній-виробників. Запропоновані вироби можуть одночасно виконувати кілька функцій - використовуватися в якості ручки або ж в якості буксира.

Великий вибір моделей якірного ролика

Ролик якірного типу використовують для вибірки і надійного кріплення (модифікація з виступами - рим ролик) троса або, як прийнято його називати - якірного фала. Такі вироби прийнято використовувати в парі з різними моделями надувних човнів, які виробляються з популярною ПВХ тканини.

За допомогою якірного роульсами вдається полегшити процес витягування якоря, завдяки наявності можливості позбутися небажаного тертя торса про борту плавзасобу. Таким чином, сидить в човні чоловік зможе зайняти будь-який зручний для нього положення, без необхідності нахилятися над бортами плавального кошти.

Якірний рим для ПВХ човни - допоміжний компонент, який спрощує процес експлуатації кошти на водоймі при будь-яких умовах. Така якісна фурнітура для надувних човнів ПВХ виконана з міцного матеріалу, здатного впоратися з різними типами навантажень.

Така деталь складається зі спеціальної базової майданчика м'якого типу, яка виготовляється з ПВХ матеріалу. Конструкція має на увазі під собою наявність двох вмонтованих вушок, між якими розташувався ролик ребристого типу.

Фіксація рим-утки

Рим-утка представлена ​​для надувних човнів з ПВХ тканини. Така деталь застосовується в якості допоміжної конструкції для швидкого, надійного та якісного кріплення якірної мотузки (мається на увазі якірний фал), незалежно від його конкретного положення. В результаті, процес фіксації може здійснюватися не тільки, коли якір знаходиться на самому дні водойми, але й також коли він знаходиться в злегка піднятому положенні.

Представлена ​​рим-утка відповідає за можливість міцної фіксації каната, завдяки наявності паза з похилими зубцями. Головне місце установки вироби - носова частина човна (як і рим ролик). Другорядне місце розташування - борта плавального кошти, незалежно від певного місця.

Сучасні виробники пропонують увазі покупців різні колірні рішення, які підбираються, виходячи з колірного відтінку човна - рим-утка сірого, білого або чорного кольору.

Надійна фіксація аксесуарів

Тюнінг човна ПВХ можна проводити самостійно, використовуючи відповідний набір інструментів і допоміжних засобів. Перше, що потрібно виконати - підготувати плавальний засіб до майбутньої роботи. Для цього необхідно накачати човен набагато сильніше, ніж зазвичай - на 10-20% більше стандартного робочого тиску.

Перш ніж приступити до наклейки фурнітури для надувних човнів ПВХ, важливо розмітити узгоджене місце. Після цього, по контуру даної розмітки потрібно обклеїти кордону за допомогою малярного скотча або ізольованою стрічки.

Ділянка, куди буде наноситися клей, попередньо потрібно добре прогріти. Деякі власники човнів ПВХ користуються феном. Крім того, буде потрібно прогріти і рим ролик або інший аксесуар, який важливо надійно зафіксувати. Потім, акуратним шаром наносимо клей - рекомендується скористатися невеликим пензликом для рівномірного розподілу всієї суміші на поверхні.

Після - вичікуємо пару хвилин і знову прогріваємо ділянку наклеювання і, безпосередньо, сам шов, щоб клей трохи почав плавитися. Потім, виконуємо з'єднання і викочуємо валиком (можна використовувати інші підручні засоби, які підходять для даного процесу) залишилися потоки повітря. Весь процес фіксації якірного рима для ПВХ човни займає близько 5-10 хвилин. Саме стільки потрібно, щоб клейовий склад повністю схопився з поверхнею. Для повної надійності, човен буде потрібно залишити в такому положенні на добу.

Для склеювання необхідно використовувати двокомпонентний поліуретановий клей, який також запропонований на сайті нашого інтернет-магазину. Представлений склад спеціально розрахований для роботи з ПВХ тканиною.


Інформація про доставку:

Доставимо Рим-утки, рим-ролики по всій території України. 

Гарантуємо мінімальні тарифи на доставку :

  • Укладено договір з Новою поштою.
  • Самостійно здійснюємо упаковку вашого замовлення, мінімізуючи вартість доставки.

Термін доставки :

  • Київ, Харків, Херсон, Вінниця, Черкаси, Житомир, Миколаїв, Чернігів, Кропивницький, Одеса, Суми, Дніпро, Полтава, Запоріжжя - 1 день.
  • Рівне, Тернопіль, Чернівці, Луцьк, Хмельницький, Івано-Франківськ, Ужгород, Львів - 2 дні.
  • Районний центр або передмістя протягом - Уточнюйте у менеджерів.