Берци Tactical Evolution One Zip Піксель Код: 0363

Доступні опції


Закінчився


Основні характеристики
Сезонність
Матеріал верху
Натуральна шкіра CrazyHorse і Cordura
Температурний режим
До -5°
Захист від води
8000мм
Виробник
Україна

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Берци Tactical Evolution зі змійкою в кольорі "Піксель"


Сучасні берци - універсальне взуття, яке використовується для всіх підрозділів військових, а також для тих, хто вважає за краще екстремальний туризм. Зручні, практичні, якісні - ці три основних переваги стосуються представлених черевик.

Верхня частина моделі виконана зі шкіри натурального походження - Crazy Horse. Такий матеріал відмінно справляється з підвищеною або зниженою температурою, зберігаючи усередині оптимальний мікроклімат для максимального комфорту.

В якості підкладки вітчизняний виробник використовував перевірений варіант - вологопоглинаючу тканину, яка відноситься до матеріалів синтетичного походження і має багатошарову структуру.

Вставка взуття - американський щільний нейлоновий матеріал Cordura. Така вставка являє собою щільну тканину, в основу якої входять нитки зі специфічною структурою. Додаткова водовідштовхувальна просочення і поліуретанове напилення роблять вставку дійсно якісною і практичною.

Вибрати й купити берци в Харкові пропонує інтернет-магазин ЗВЗ, в якому запропоновано великий розмірний ряд універсального взуття - від 40 до 46 розміру.

Якісна і міцна підошва

На особливу увагу заслуговує щільна підошва черевиків, виготовлена ​​з термоеластопласту (ТЕП). Термопластичная гума - це інноваційний матеріал, який активно використовують в процесі виробництва взуття.

Представлені берци, доповнені ТЕП-підошвою, характеризуються такими перевагами:

  • ТЕП забезпечує необхідні якості еластичності і термопластичні особливості.
  • Така підошва має певну інтегральну структуру: зовнішній шар - монолітного типу, а внутрішній шар - пористого типу.
  • Високий ступінь морозостійкості дозволяє носити взуття навіть в умовах зниженої температури - до -50 градусів.
  • Лідируючі позиції по тривалої експлуатації - показники стиранням перевершують навіть деякі моделі з гуми або інших різновидів термопластів.
  • Підвищений коефіцієнт тертя по асфальтовій поверхні, засніжених і мокрих дорогах.

Тепер, купити берци в Харкові можна за допомогою зручного онлайн режиму. Магазин ЗВЗ пропонує придбати товар з доставкою по всій території України. Додатково до берци можна придбати хутряну підкладку на зимовий сезон.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: