Грузик для риболовної сітки, свинець Код: 0047

Доступні опції


Закінчився


Основні характеристики

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Свинцевий грузик для риболовної сітки


Груза (або грузики) - це комплектуючі довгастої (циліндричної) форми, які застосовуються для відгрузки нижній частині промислової сітки, бредені та інших снастей для рибного лову. Для виготовлення виробів використовується свинець.

В асортименті інтернет-магазину ЗВЗ представлені грузики для сітки вагою в діапазоні 3,5-75 м В електронному каталозі можна вибрати вироби, які підходять для шнурів (Кодол) діаметром 1-10 мм.

Грузи садять на сітне полотно снасті в тандемі з поплавками. Разом вони забезпечують плавучість рибальського спорядження, гарантують його вертикальне розташування під водою. Поплавці не дозволяють снасті піти повністю на дно, а грузики запобігають спливання на поверхню водойми. Тому вибір ваговій категорії грузиків повинен здійснюватися з урахуванням:

  • розміру поплавців;
  • висоти сітки.

Особливу увагу слід приділити вибору свинцевого грузику для сіток, які отримали назву «плавучкі». Їх специфіка полягає в тому, що вони вимагають застосування комплектуючих вагою, в три рази нижче норми. Це дозволить сітці не тонути, а триматися якомога ближче до поверхні води.

Різновиди грузиків для рибальських сіток

У продажу на сучасному ринку рибальських снастей і матеріалів для їх виготовлення є грузики для сіток двох видів:

  • обтискні - це комплектуючі, які уздовж своєї основи мають розрізи, призначені для притискання шнурів. Фіксуються такі грузики щільно і не пересуваються. Відомі ще під назвою грузик-прищіпок;
  • ковзаючі - грузики, доповнені наскрізними отворами. Кодоли протягується в отвори, і тільки після цього виконується підв'язування грузиків до сітне полотна. Комплектуючі даного різновиду вільно переміщаються, на відміну від описаних вище.

Якщо питань з посадкою ковзають комплектуючих на кодоли не виникає, то для оснащення сітне полотна обтискними грузиками слід скористатися клемами, щоб міцно зафіксувати їх поверх шнура. Такі грузики для сіток знімаються не менше просто, завдяки тому, що свинець - нежорсткий метал.

Переваги грузиків з свинцю

У багатьох покупців, які стикаються з необхідністю придбати якісні грузики для оснащення промислових сіток або іншого рибальського спорядження, виникає питання: виробам з якого матеріалу раціональніше віддати перевагу - зі свинцю або свинцевого сплаву. В цьому відношенні практичним досвідом доведено така закономірність: чим більше в сплаві концентрація самого свинцю і чим менше домішок інших металів, тим функціональніша і міцніше є комплектувальне і тим більшу вагу доводиться на грузик певного розміру. Свинець як матеріал для виготовлення грузиків має такі переваги:

  • здатність витримувати без деформації температурні перепади (не схильний до розм'якшення під впливом підвищеної температури повітря);
  • гарантія простоти обтиску грузиків, уплетених в шнури, завдяки податливості металу механічній обробці;
  • забезпечення міцного кріплення обтискних грузиків на шнур без ризику їх відпадання;
  • тривалий термін експлуатації;
  • доступна для всіх категорій покупців вартість.

Спробуйте замовити грузики для сіток та іншого спорядження для рибної ловлі в нашому інтернет-магазині, щоб на власному досвіді переконатися в їх позитивних якостях і здатності швидко самоокупитися. Компанія ЗВЗ застерігає: якщо ви плануєте використовувати промислові снасті і комплектуючі до них в браконьєрських цілях, будьте готові понести персональну відповідальність за порушення українського законодавства.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: