Нитка капронова: бобіна 200, 400, 900 грам (Різна товщина) Код: 0064

Доступні опції


Закінчився


Основні характеристики
Виробник
Україна

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Капронова нитка високих стандартів якості (200-900 грам)


Одним з найбільш популярних хобі серед чоловічого населення є рибалка. Цим захопленням можна займатися і в літній період, і в холодну пору року. Але щоб мати великий улов, потрібно підібрати якісні снасті.

Капронові нитки - незамінний елемент, що використовується в риболовлі. З їх допомогою можна ремонтувати пошкоджені вудилища, інші знаряддя для ловлі риби, плести сітки, використовувати як рідше. Крім цього, капронова нитка використовується в текстильній промисловості для пошиття і ремонту одягу та взуття, в харчовій - при виготовленні ковбасної продукції як мішкозашивочні нитки. У побуті також не обійтися без капрону, з його допомогою можна підв'язувати квіти і овочі на городі, плести огорожу для птиці, зав'язувати мішки, пакувати макулатуру, брати з собою в походи або на відпочинок на природі.

Властивості капронових ниток

Масове виробництво поліамідної нитки почалося в Німеччині ще в 1943 році. Великим попитом вона зобов'язана завдяки таким своїм характеристикам:

 • вологостійкість;
 • стійкість до частих вигинів;
 • висока міцність;
 • підвищена розривна здатність;
 • Капронові нитки не ріжуть поверхню, на відміну від ліски, добре тримають структуру, не гниють, з часом навіть при багаторазовому використанні не втрачають своїх функцій, які не плутаються і не відстають.

На даний момент при виготовленні поліамідних ниток вказується така одиниця виміру як текс. Простими словами можна сказати, що це вага нитки довгою 1 км. Також нею позначають щільність, ніж ця цифра вище, тим більше навантаження здатна витримати нитку. Наприклад, якщо, вибираючи нитку, ви побачите значення 29 - це означає, що 1 км нитки має вагу 29 г. Можуть зустрічатися такі вказівки в назві нитки: 29х2 або 29х3. Це означає, що для плетіння капронової нитки довгою 1 км використовувалися дві або, відповідно, 3 нитки. Більш міцна поліамідна нитка виготовляється шляхом крутіння великої кількості дрібних волокон, які ще більше покращують її властивості.

Капронову нитку купити рекомендуємо в нашому інтернет магазині, а для того щоб було простіше придбати потрібну нитку, скористайтеся таблицею метражу, де вказані такі параметри, як: навантаження розриву мокрій і сухій нитки, маса, здатність до подовження, діаметр і щільність в текс. Вони дуже важливі, якщо ви купуєте матеріали для виготовлення знарядь лову або конструювання рибальських сіток. Це дозволяє сплести полотно під конкретний вид риби, оптимально розрахувати навантаження.

Пропозиції інтернет магазину ЗВЗ

В асортименті інтернет-магазину ЗВЗ капронові нитки товщиною від 0,2 до 1,5 мм в бобінах по 200, 400 або 900 р Вони бувають декількох кольорів. Підбирати їх слід виходячи з водойми, в якому буде відбуватися ловля риби. Якщо вода зеленого відтінку, то нитка потрібно підбирати такого ж кольору. Більшість рибальських капронових ниток виготовляється шляхом скручування між собою 3 волокон, які потім формуються в основну нитку. Завдяки цьому рибальська сітка або павук не порветься навіть при найбільшому улов. Крім цього, ви можете придбати інші рибальські матеріали за доступною ціною. Вибирайте наш магазин для покупки поліамідної нитки, тому що у нас:

 • найнижча ціна на сетематеріалов;
 • високий рівень обслуговування;
 • якісне консультування;
 • варіативність способів оплати і доставки;
 • бонусна накопичувальна програма;
 • регулярні акційні пропозиції.

Вирішивши купити капронову нитку, потрібно враховувати розривну здатність, міцність, діаметр та інші характеристики, про які можна дізнатися з таблиці.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: