Лопасть для весла Borika, байдаркові (450х190мм, Ø32мм) Код: 0314


Основні характеристики

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Лопасть Borika для надувного човна або байдарки з затяжний муфтою

 

Інтернет-магазин ЗВЗ пропонує увазі покупців спеціальні лопасті для байдарки від популярного українського виробника Borika. Такий компонент є важливим допоміжним елементом для байдаркових човнів. Особливості конструкції підтверджують необхідний ступінь жорсткості матеріалу, який характеризується тривалим терміном служби.

Весла обов'язково повинні бути максимально міцними, легкими і досить гнучкими, щоб можна було впевнено відштовхуватися від берега. Форма підходящої лопасті повинна добре захоплювати потік води, щоб полегшити роботу того, хто керує плавзасобом. Коли весла втрачають свої робочі характеристики, їх можна замінити, а саме - придбати нові і якісні лопасті.

Технічні особливості

Лопасті весел Borika - це надійна і жорстка модель. Вони додатково укомплектовані відповідною муфтою, завдяки якій здійснюється фіксація лопасті на різних палицях, довжина яких варіюється від 27 до 32 мм. Таким чином, представлені елементи забезпечують максимальний контакт з водою при гребку, незалежно від конкретної водойми.

Серед основних характеристик прийнято виділити:

  • довжина лопастей становить 450 мм;
  • ширина - 190 мм;
  • модель виконана з високоякісного матеріалу - блок-сополимера. Це спеціальний високоміцний пластик, який відмінно справляється з механічними, ударними і термічними видами навантажень;
  • посадковий діаметр на палицю - 30 мм.

Таку оригінальну лопасть можна з легкістю зафіксувати на держак, не докладаючи при цьому особливих зусиль. Компанія-виробник гарантує гідну якість продукції, завдяки застосуванню сучасних і перевірених матеріалів, а також використання інноваційних технологій в процесі виробництва. Таким чином, вся продукція Borika повністю відповідає основним міжнародним стандартам безпеки, які пред'являються до туристичних і рибальським товарам.

Здійснюючи заміну подібних комплектуючих, рекомендується віддавати перевагу виключно сертифікованої і оригінальної продукції. Сучасний пластик, з якого виконані лопасті для весел байдарковому човна - це нетоксичний матеріал, який характеризується доступною вартістю.

Інтернет-магазин ЗВЗ - найкращий помічник у виборі якісних товарів!

Весло для байдарки - це невід'ємна частина кожного плавзасобу. Щоб забезпечити для себе приємний відпочинок на воді, важливо вчасно стежити за всіма комплектуючими човни, які рано чи пізно потребують термінової заміни.

Магазин ЗВЗ пропонує увазі покупців багатий асортимент якісної продукції, яка необхідна для організації активного відпочинку на природі або для спортивних змагань. Дізнатися більше докладної інформації про той чи інший товар можна на сайті або ж скориставшись допомогою наших продавців-консультантів, які дадуть відповідь на всі ваші запитання. Всі телефонні консультації абсолютно безкоштовні і доступні кожному клієнту.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: