Носова ручка Рим-буксир BORIKA Код: 0419


Основні характеристики
Розміри
155х145мм
Матеріал
ПВХ
Колір
Чорний
Виробник
Україна

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Носова ручка Рим-буксир для надувного човна


Рим-буксир для човна прийнято встановлювати в носовій частині плавзасобів ПВХ. Представлений пристрій доповнено здвоєними півкільцями, які характеризуються варіативними розмірами.

Ручка даної моделі здатна виконувати відразу кілька корисних функціональних можливостей:

  • Головна модель призначена для буксирування плавзасоби або ж постановці його на стоянку в певну ділянку.
  • Перебуваючи в піднесеному стані, ручка піднімає носову частину плавзасоби і транспортує її на незначну дистанцію.

Спеціальний Рим-буксир для човна виконаний з практичного і довговічного полівінілхлориду. Параметри моделі складають: 145х155х25 мм. Безпосередньо сам виріб виготовлено з якісних і сучасних матеріалів - успішного поєднання вуглепластика і скловолокна. Такі матеріали характеризуються тривалим терміном служби і дозволяють використовувати плавзасіб в водоймах з прісною або солоною водою.

Процес монтажу на балон човна здійснюється завдяки приклеювання кріпильної конструкції PVC в заздалегідь обрану ділянку на балон плавзасобу, завдяки двокомпонентним поліуретановим клейовому складу, призначеному спеціально для роботи з ПВХ матеріалом. Рим-буксир для човна характеризується правильною формою, що дозволяє сидить в плавзасобі людині виконати одну з двох можливих функцій.

Вигідна покупка човнової фурнітури в магазині ЗВЗ

В інтернет-магазині ЗВЗ увазі покупців запропонований величезний вибір деталей та компонентів для човнів ПВХ, які є незамінним доповненням до різних плавзасобів, незалежно від конкретної моделі або компанії-виробника.

Ручка Рим-буксир виконана з якісних і міцних матеріалів, які не піддаються впливу ультрафіолетових променів, підвищеному рівню вологості або різких температурних перепадів. Придбати товар можна на сайті, скориставшись швидким пошуком по каталогу.

Оформлений замовлення може отримати кожен житель України, скориставшись послугою доставки по всій країні. Конкретна кількість днів доставки варіюється в залежності від певного регіону і населеного пункту, куди буде доставлена ​​покупка.

Сучасна ручка Рим-буксир відноситься до човнової фурнітурі універсального типу і підходить для більшості човнів ПВХ. Дізнатися більше інформації про даний товар можна у наших продавців-консультантів по номеру телефону.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: