Рибальська сітка 2.7м на 80м - Капронова нитка (Ручна посадка) Код: 9192

Доступні опції


Закінчився


Основні характеристики
Висота
2.7-3 метра
Будова
Промислова сітка
Довжина
70-80 метрів
Матеріал полотна
Капронова нитка
Колір

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Промислові рибальські сітки ручної роботи з капронової нитки під замовлення


Рибальські сітки під замовлення, виконані з капронової нитки - відмінний спосіб вирішити проблему з виловом видобутку великих розмірів і з великою вагою для орендарів водойм і власників приватних рибних господарств. Практика показує, що багато снасті фабричного виробництва не справляються зі своїм завданням в силу низької якості використаних для виготовлення матеріалів або в зв'язку з наявністю заводського браку. Придбання знаряддя лову, виготовленого вручну, не тільки дозволяє уникнути подібного ризику, а й дає гарантію того, що при його створенні будуть враховані всі побажання і вимоги клієнта щодо розмірів сітки, діаметра осередків і д.т.

Варіації шнурів і капронової нитки

Майстри готові зробити під замовлення рибальські сітки з капронової нитки, здійсненою

  • в три плетіння товщиною текс 29 (близько 0,3 мм);
  • в шість плетінь товщиною текс 29 (приблизно 0,56 мм);
  • в три плетіння товщиною текс 93,5 (близько 0,7 мм).

Шнури для поплавців і вантажив також можуть мати одну з декількох можливих варіацій, зокрема:

  • шнури можуть бути просмикнутими в поплавок і обтиснутими зверху грузиками, виготовленими зі свинцю;
  • поплавці й вантажі можуть бути вплетеними в шнури.

Останні мають ще назву фінських. Вони вважаються більш зручними в експлуатації, оскільки оснащення захищене від заплутування як в сітне полотна, так і в водну рослинність. Єдиний їхній недолік - вища вартість, в порівнянні з першими. Але цей «мінус» нівелюється завдяки практичності, тривалого терміну експлуатації, за рахунок чого вони самоокупним в максимально короткі терміни.

Різноманітність конструктивних рішень

Ми надаємо своїм клієнтам можливість придбати одностінну або тристінну снасть, а також купити рамову сітку. Всі ці конструкції відрізняються між собою і призначені для певних умов лову.

Одностінні сітки називаються ще жабровкамі, стінками, Голишко. Вони складаються з одного сітне полотна, яке натягнуто між двома шнурами - поплавковою і вантажним. Осередки можуть мати діаметр до 14 до 100 мм. Найбільш зручно одностінні сітки застосовувати для вилову невеликий за розміром і вагою риби. Такими є плотва, лящ, карась, густера і т. П.

Сітки тристінні відомі ще як ряжевие, бойові, Поріжні. В їх конструкцію входить три полотна. Ті два, які розташовані по краях, мають осередки більшого діаметра (від 5 до 7 разів), ніж розташоване по центру. Таким чином, виходить утримати видобуток в пастці і запобігти її вислизання назад на волю. Найбільш оптимальне рішення - це використовувати тристінну сітку для вилову товстолобика, ляща, коропа і т.п. - т. е. Великої і важкої риби.

Рамові сітки, які ще називаються рамками, складаються з полотна, розбитого на квадрати - т. зв. рами. Це поділ виконано за рахунок зроблених з капронових ниток прожілін, розміщених по вертикалі і по горизонталі. Вертикально затяжка полотна здійснюється в 2 рази, а горизонтально - в 3 рази. Як результат, формується мішок, з якого риба не може вислизнути у водойму. Рамову сітку підходить для лову і великої, і дрібної риби.

В інтернет-магазині ЗВЗ ви можете замовити сітку ручної роботи по найдемократичнішим розцінками. Товари будуть оперативно відправлені в ваш населений пункт в найближче відділення «Нової пошти». Щоб отримати вичерпні відповіді на питання з приводу замовлення та виготовлення, звертайтеся до менеджерів компанії за телефоном, вказаним на сайті. Вони нададуть кваліфіковану безкоштовну консультацію.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: