Рибальська сітка 2.7х80м - Капронова нитка (Ручна посадка)

Код товару: 9192
Є в наявності

Доступні опції


3 250.00грн
Купити
Інформація про доставку
Основні характеристики Всі характеристики
Будова: Промышленная сеть
Матеріал полотна: Капроновая нить
Висота: 2.7-3 метра
Довжина: 70-80 метров
Колір: Белый


Характеристики снасті
Будова
Промышленная сеть
Матеріал полотна
Капроновая нить
Основні характеристики
Висота
2.7-3 метра
Довжина
70-80 метров
Колір
Белый

Відгуки про товар «Рибальська сітка 2.7х80м - Капронова нитка (Ручна посадка)»


Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Промислові рибальські сітки ручної роботи з капронової нитки під замовлення


Рибальські сітки під замовлення, виконані з капронової нитки - відмінний спосіб вирішити проблему з виловом видобутку великих розмірів і з великою вагою для орендарів водойм і власників приватних рибних господарств. Практика показує, що багато снасті фабричного виробництва не справляються зі своїм завданням в силу низької якості використаних для виготовлення матеріалів або в зв'язку з наявністю заводського браку. Придбання знаряддя лову, виготовленого вручну, не тільки дозволяє уникнути подібного ризику, а й дає гарантію того, що при його створенні будуть враховані всі побажання і вимоги клієнта щодо розмірів сітки, діаметра осередків і д.т.

Варіації шнурів і капронової нитки

Майстри готові зробити під замовлення рибальські сітки з капронової нитки, здійсненою

  • в три плетіння товщиною текс 29 (близько 0,3 мм);
  • в шість плетінь товщиною текс 29 (приблизно 0,56 мм);
  • в три плетіння товщиною текс 93,5 (близько 0,7 мм).

Шнури для поплавців і вантажив також можуть мати одну з декількох можливих варіацій, зокрема:

  • шнури можуть бути просмикнутими в поплавок і обтиснутими зверху грузиками, виготовленими зі свинцю;
  • поплавці й вантажі можуть бути вплетеними в шнури.

Останні мають ще назву фінських. Вони вважаються більш зручними в експлуатації, оскільки оснащення захищене від заплутування як в сітне полотна, так і в водну рослинність. Єдиний їхній недолік - вища вартість, в порівнянні з першими. Але цей «мінус» нівелюється завдяки практичності, тривалого терміну експлуатації, за рахунок чого вони самоокупним в максимально короткі терміни.

Різноманітність конструктивних рішень

Ми надаємо своїм клієнтам можливість придбати одностінну або тристінну снасть, а також купити рамову сітку. Всі ці конструкції відрізняються між собою і призначені для певних умов лову.

Одностінні сітки називаються ще жабровкамі, стінками, Голишко. Вони складаються з одного сітне полотна, яке натягнуто між двома шнурами - поплавковою і вантажним. Осередки можуть мати діаметр до 14 до 100 мм. Найбільш зручно одностінні сітки застосовувати для вилову невеликий за розміром і вагою риби. Такими є плотва, лящ, карась, густера і т. П.

Сітки тристінні відомі ще як ряжевие, бойові, Поріжні. В їх конструкцію входить три полотна. Ті два, які розташовані по краях, мають осередки більшого діаметра (від 5 до 7 разів), ніж розташоване по центру. Таким чином, виходить утримати видобуток в пастці і запобігти її вислизання назад на волю. Найбільш оптимальне рішення - це використовувати тристінну сітку для вилову товстолобика, ляща, коропа і т.п. - т. е. Великої і важкої риби.

Рамові сітки, які ще називаються рамками, складаються з полотна, розбитого на квадрати - т. зв. рами. Це поділ виконано за рахунок зроблених з капронових ниток прожілін, розміщених по вертикалі і по горизонталі. Вертикально затяжка полотна здійснюється в 2 рази, а горизонтально - в 3 рази. Як результат, формується мішок, з якого риба не може вислизнути у водойму. Рамову сітку підходить для лову і великої, і дрібної риби.

В інтернет-магазині ZvZ ви можете замовити сітку ручної роботи по найдемократичнішим розцінками. Товари будуть оперативно відправлені в ваш населений пункт в найближче відділення «Нової пошти». Щоб отримати вичерпні відповіді на питання з приводу замовлення та виготовлення, звертайтеся до менеджерів компанії за телефоном, вказаним на сайті. Вони нададуть кваліфіковану безкоштовну консультацію.


Інформація про доставку:

Рибальська сітка 2.7х80м - капронова нитка (ручна посадка) - купити з доставкою по Україні. 

Гарантуємо мінімальні тарифи на доставку :

  • Укладено договір з Новою поштою.
  • Самостійно здійснюємо упаковку вашого замовлення, мінімізуючи вартість доставки.

Термін доставки :

  • Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Вінниця, Запоріжжя, Житомир, Миколаїв, Полтава, Суми, Черкаси, Чернігів, Кропивницький, Херсон - 1 день.
  • Тернопіль, Рівне, Ужгород, Чернівці, Луцьк, Івано-Франківськ, Хмельницький, Львів - 2 дні.
  • Районний центр або передмістя - Уточнюйте у менеджерів.