Рибальська сітка 2.7м на 80м - Плетена ліска(Ручна посадка) Код: 9193

Доступні опції


Закінчився


Основні характеристики
Висота
2.7-3 метри
Будова
Промислова сітка
Довжина
70-80 метрів
Матеріал полотна
Плетена ліска
Колір

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Промислові рибальські сітки ручної роботи з плетеної ліски на замовлення

 

Нерідко трапляється ситуація, коли готові китайські промислові сітки не задовольняють потреби професійних рибалок, орендарів ставків або власників приватних рибних господарств, не маючи можливості витримувати велику здобич, та ще й у великих обсягах. Щоб продуктивність риболовлі в подальшому не знизилася, слід подумати про придбання снастей, здатних зіграти роль гідної альтернативи. Такими і є рибальські сітки ручної роботи, виготовлені на замовлення з плетеної ліски.

Переваги знарядь лову, виконаних вручну

Інтернет-магазин ЗВЗ пропонує замовити виготовлення рибальської промислової сітки необхідних розмірів і з необхідним діаметром вічка. Якщо вам необхідна стовкова або ж плавна сітка, купити її можна, заповнивши і надіславши нам заявку з вказаними потрібними параметрами, при яких снасть гарантовано підійде під умови вашої риболовлі.

Також у вас є можливість вибрати різновид поплавців і вантажних шнурів:

  • обтиснуті грузиками зі свинцю і з одягненими наверх пенопропіленовие поплавками;
  • з грузиками і поплавками, які вплетені всередину шнурів.

Технологію плетіння останніх прийнято називати фінською. Гідність таких шнурів - в тому, що вони значно міцніше і довговічніше, що не заплутуються, а тому і снасть, оснащена ними, набагато комфортніше і практичніше в експлуатації. Незважаючи на більш високу ціну, вони окупаються при інтенсивному використанні сітки протягом одного сезону.

Відмінними перевагами володіє і основний матеріал - плетена лііска, з якої виготовляються сітне полотна для снастей. Вона стійка до розривів, впливу солі в воді, впливу ультрафіолетового випромінювання, температурних перепадів. Виготовлена ​​вручну снасть - це також гарантія відсутності заводського браку.

Різновиди сіток

Інтернет-магазин ЗВЗ надає можливість купити сітки ручної роботи з плетеної ліски таких конструкцій:

  • Одностінну. Ця снасть відома ще під назвами «Голишко», «стінка», «жабровка». Виготовлена ​​з одного сітне полотна, натягнутого між шнурами з вантажами і поплавками. Осередки можуть мати діаметр від 14 до 100 мм. Рибалки використовують сітки-одностінки для вилову дрібної риби, вага якої не перевищує 2 кг. До неї відноситься плотва, густера, карась, краснопірка і т. Д.
  • Тристінну. Таке знаряддя лову часто називають «порежнему», «ряжевого», «бойовим». Найменування пов'язано з особливостями конструкції. Сітка складається з трьох полотен: у двох, розміщених по краях, діаметр вічок набагато більше, ніж у того, яке є центральним. Така конструкція дозволяє утримувати велику здобич, потрапив у пастку - товстолобика, ляща, коропа і т. П.
  • Рамну. Відома снасть під найменуваннями «рама», «рамка». Конструктивно сітне полотно розділене на квадрати - рами. Поділ виконано за рахунок пропущених через вічка прожілін з капронової нитки, які розміщені вертикально і горизонтально. Тягнути в вертикальному напрямку сітне полотна можна вдвічі, а в горизонтальному - втричі. З снасті виходить мішок, який не дозволяє рибі вирватися на волю. За допомогою рамних сіток виловлюють і велику, і дрібну здобич.

В інтернет-магазині ЗВЗ ви можете придбати сітки з плетеної ліски, виконані майстрами вручну, за демократичною ціною. Доставка снастей буде організована максимально оперативно в будь-який український населений пункт «Нової поштою». У питаннях виготовлення під замовлення вам допоможуть зорієнтуватися наші менеджери - консультування клієнтів безкоштовне.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: