Рюкзак CORS-25 Олива Код: 1664


Закінчився


Основні характеристики
Спинка
М'яка
Обсяг
Тканина
Розміри
45х33х16см
Захист від води
4000мм
Виробник
Україна
Категорія

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Міський рюкзак CORS


Рюкзак - незамінний аксесуар в поході або польових умовах. Існує кілька різновидів цього предмета, серед яких одне з основних місць займає міський рюкзак. Він місткий:

 • ширина 33 см;
 • висота 45 см;
 • глибина 16 см;
 • розрахований на обсяг 25 л.

При цьому безпосередньо вага аксесуара становить всього лише 500 г. Таким чином, він стає зручним засобом для транспортування навіть досить великих, важких вантажів. При цьому товар змодельовано так, що завдяки наявності двох м'яких плечових лямок (які регулюються по висоті в залежності від росту власника продукції), вага вмісту розподіляється на обидва плеча рівномірно.

Особливості рюкзака

Український виробник ТМ «Отаман» пропонує міський рюкзак олівкогового кольору, що також називають «захисною», відповідний ДСТУ 28631-2005. Такий відтінок відмінно підійде військовослужбовцям, адже відповідає забарвленню їх обмундирування, не буде виділятися і кидатися в очі. У продукції щільна основа спинки, що робить перенесення зручніше, допомагаючи зберігати правильну поставу, а значить, здорової спину. У виробі передбачено 3 кишені:

 • 2 зовнішніх (розмірами 17 х 20 см і 20 х 15 * 5 см);
 • 1 внутрішній (30 х 25 см).

Це робить товар більш зручним, адже є можливість тримати під рукою і швидко знаходити предмети, які можуть знадобитися терміново (сірники, запальничка, сигарети і т.п.).

Виконано міської рюкзак з нейлонової міцної тканини щільністю 600 DEN на поліурітанового основі. Це водонепроникний, морозостійкий матеріал, що робить зручним експлуатацію товару при будь-яких погодних умовах, в будь-який час року. Важливою особливістю даної тканини є те, що вона дихає, завдяки чому речі і продукти в рюкзак не будуть покриватися цвіллю, псуватися. Достатній повітрообмін сприяє виключенню можливості появи неприємного запаху.

Окрему увагу слід приділити швах. Вони зроблені якісно взуттєвої, досить щільної і довго не стирається і складно рветься капроновою ниткою. Міський рюкзак зроблений з використанням якісної фурнітури на застібках, в тому числі блискавок. Він оснащений зручною ручкою для ручного перенесення, зробленої з військової тасьми, що забезпечує міцність, зносостійкість і тривалий термін експлуатації.

Застосування рюкзака

Міський рюкзак - функціональний предмет, без якого незручно і досить складно обійтися. За рахунок того, що він розміщується на лямках ззаду, на спині, залишаються вільними руки його власника, в які можна взяти іншу поклажу. Коли використовується для перенесення вантажів розглянута продукція, можна взяти дитину за руку при переході через дорогу або коли на відпочинок відправляються з малюком.

Міський рюкзак можна використовувати в побутових цілях:

 • похід на пікнік;
 • відпочинок за містом;
 • придбання провіанту на ринку або в супермаркеті.

Збираючись відпочивати, завжди виникає необхідність взяти безліч речей: покривало, шампура, воду, провізію. Всі вони запросто помістяться в рюкзаку. Також даний товар буде корисний для специфічних категорій покупців:

 • військовослужбовцям;
 • туристам;
 • рибалкам;
 • мисливцям.

Завдяки вітчизняному виробництву, аксесуар став дешевшим, а також не поступається за якістю своїм закордонним аналогам, доступним для простого населення, аксесуаром.

Купити міський рюкзак за доступною ціною високої якості в Україні тепер можна в інтернет-магазині ЗВЗ.com.ua. Це варте придбання буде радувати свого власника довгі роки.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: