Рибальська сітка 2.7х80м - Японська ліска (Ручна посадка)

Код товару: 9191
Є в наявності

Доступні опції


2 894.00грн
Купити
Інформація про доставку
Основні характеристики Всі характеристики
Будова: Промышленная сеть
Матеріал полотна: Леска
Висота: 2.7-3 метра
Довжина: 70-80 метров
Колір: Фиолетовый


Характеристики снасті
Будова
Промышленная сеть
Матеріал полотна
Леска
Основні характеристики
Висота
2.7-3 метра
Довжина
70-80 метров
Колір
Фиолетовый

Відгуки про товар «Рибальська сітка 2.7х80м - Японська ліска (Ручна посадка)»


Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Промислові рибальські сітки ручної роботи з ліски під замовлення


Орендателям водойм, а також власникам рибних господарств час від часу доводиться стикатися з ситуацією, коли вага та параметри вирощеної риби в кілька разів перевищують стандартні і очікувані. У подібних випадках можливості звичайних китайських сіток виявляються занадто обмеженими і не дозволяють виловити велику здобич для подальшої її реалізації. Інтернет-магазин ZvZ пропонує оптимальне рішення описаної проблеми - рибальські сітки ручної роботи, виконані з ліски під замовлення.

Переваги снастей, виготовлених вручну

Якщо ви сумніваєтеся на рахунок того, чи буде раціонально придбати сітку, сплетену майстром вручну, як альтернативу фабричному знаряддя лову, тоді ознайомтеся з переліком її переваг, на яких роблять акцент професіонали:

 • високоякісна синтетична ліска, що відрізняється стійкістю до механічних пошкоджень і впливу факторів зовнішнього середовища;
 • відсутність типового заводського браку;
 • максимальна відповідність вимогам і побажанням замовника щодо габаритів, діаметра вічка, конструкції, особливостей водойми і планованої видобутку і т. д.
 • тривалий термін експлуатації, завдяки якому знаряддя лову здатне окупитися найближчим часом.

Наші майстри можуть виготовити снасті не тільки різної довжини, ширини, але і з різними видами вантажних і поплавців шнурів:

 • з одягненими наверх поплавками і обтиснуті свинцевими грузилами;
 • з вплетеними всередину поплавками і вантажами (т. н. фінські шнури, які набагато комфортніше в роботі за рахунок того, що ні заплутуються, але в зв'язку з цим вони трохи дорожче за вартістю).

Для плетіння доступні такі варіанти ліски: діаметром 0,15-0,28 мм, а також виконана в 4 плетіння ліска товщиною 0,17, 0,18 і 0,2 мм. Якщо вас цікавить стовкова або плавна сітка, купити таку можна, залишивши заявку на її ручне виконання, вказавши бажані параметри.

Конструкції виготовляються на замовлення сіток

Виходячи з умов риболовлі, ви можете замовити сітки таких конструкцій:

 • Одностінну (Голишко, стінку, жабровку). У конструкцію входить тільки одне полотно, розтягнуте між вантажним і поплавковою шнурами. Розмір вічка варіюється в діапазоні 14-100 мм. Така сітка підходить для вилову не надто великої здобичі - риби вагою від 1 до 2 кг (плотви, густери, ляща, карася, краснопірка).
 • Тристінну (порежнему, ряжевого, бойову). У складі є три полотна, які посаджені на загальні шнури. У крайніх сітне полотен вічка по діаметру в 5-7 разів більше, ніж у середнього. Їх призначення - утримати рибу, що потрапила в пастку. Цю сіткку в більшості випадків застосовують тоді, коли потрібно організувати вилов великої риби (коропа, товстолобика і т. Д.).
 • Рамну (раму, рамку). Сітне полотна такої снасті розділене на квадрати, що іменуються рамами, за допомогою горизонтальних і вертикальних прожилін, зроблених з капронової нитки, пропущених через осередки. Полотно по вертикалі утягуеться вдвічі, а по горизонталі - втричі, таким чином, утворюється мішок, в якому потрапила крізь рами риба остаточно заплутується і не може вибратися назовні. Знаряддя лову підходить і для дрібної, і для великої здобичі.

Інтернет-магазин ZvZ пропонує вам купити сітки ручної роботи за доступною вартістю. Посилка буде оперативно доставлена ​​в будь-яку точку України транспортно-логістичною компанією «Нова пошта». З питань замовлення та виготовлення звертайтеся до наших менеджерів в телефонному режимі - консультація безкоштовна.


Інформація про доставку:

Рибальська сітка 2.7х80м - японська ліска (ручна посадка) - купити з доставкою по Україні. 

Гарантуємо мінімальні тарифи на доставку :

 • Укладено договір з Новою поштою.
 • Самостійно здійснюємо упаковку вашого замовлення, мінімізуючи вартість доставки.

Термін доставки :

 • Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Вінниця, Запоріжжя, Житомир, Миколаїв, Полтава, Суми, Черкаси, Чернігів, Кропивницький, Херсон - 1 день.
 • Тернопіль, Рівне, Ужгород, Чернівці, Луцьк, Івано-Франківськ, Хмельницький, Львів - 2 дні.
 • Районний центр або передмістя - Уточнюйте у менеджерів.