Рибальська сітка 2.7м на 80м - Японська ліска (Ручна посадка) Код: 9191

Доступні опції


Закінчився


Основні характеристики
Висота
2.7-3 метри
Будова
Промислова сітка
Довжина
70-80 метрів
Матеріал полотна
Ліска

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Промислові рибальські сітки ручної роботи з ліски під замовлення


Орендателям водойм, а також власникам рибних господарств час від часу доводиться стикатися з ситуацією, коли вага та параметри вирощеної риби в кілька разів перевищують стандартні і очікувані. У подібних випадках можливості звичайних китайських сіток виявляються занадто обмеженими і не дозволяють виловити велику здобич для подальшої її реалізації. Інтернет-магазин ЗВЗ пропонує оптимальне рішення описаної проблеми - рибальські сітки ручної роботи, виконані з ліски під замовлення.

Переваги снастей, виготовлених вручну

Якщо ви сумніваєтеся на рахунок того, чи буде раціонально придбати сітку, сплетену майстром вручну, як альтернативу фабричному знаряддя лову, тоді ознайомтеся з переліком її переваг, на яких роблять акцент професіонали:

  • високоякісна синтетична ліска, що відрізняється стійкістю до механічних пошкоджень і впливу факторів зовнішнього середовища;
  • відсутність типового заводського браку;
  • максимальна відповідність вимогам і побажанням замовника щодо габаритів, діаметра вічка, конструкції, особливостей водойми і планованої видобутку і т. д.
  • тривалий термін експлуатації, завдяки якому знаряддя лову здатне окупитися найближчим часом.

Наші майстри можуть виготовити снасті не тільки різної довжини, ширини, але і з різними видами вантажних і поплавців шнурів:

  • з одягненими наверх поплавками і обтиснуті свинцевими грузилами;
  • з вплетеними всередину поплавками і вантажами (т. н. фінські шнури, які набагато комфортніше в роботі за рахунок того, що ні заплутуються, але в зв'язку з цим вони трохи дорожче за вартістю).

Для плетіння доступні такі варіанти ліски: діаметром 0,15-0,28 мм, а також виконана в 4 плетіння ліска товщиною 0,17, 0,18 і 0,2 мм. Якщо вас цікавить стовкова або плавна сітка, купити таку можна, залишивши заявку на її ручне виконання, вказавши бажані параметри.

Конструкції виготовляються на замовлення сіток

Виходячи з умов риболовлі, ви можете замовити сітки таких конструкцій:

  • Одностінну (Голишко, стінку, жабровку). У конструкцію входить тільки одне полотно, розтягнуте між вантажним і поплавковою шнурами. Розмір вічка варіюється в діапазоні 14-100 мм. Така сітка підходить для вилову не надто великої здобичі - риби вагою від 1 до 2 кг (плотви, густери, ляща, карася, краснопірка).
  • Тристінну (порежнему, ряжевого, бойову). У складі є три полотна, які посаджені на загальні шнури. У крайніх сітне полотен вічка по діаметру в 5-7 разів більше, ніж у середнього. Їх призначення - утримати рибу, що потрапила в пастку. Цю сіткку в більшості випадків застосовують тоді, коли потрібно організувати вилов великої риби (коропа, товстолобика і т. Д.).
  • Рамну (раму, рамку). Сітне полотна такої снасті розділене на квадрати, що іменуються рамами, за допомогою горизонтальних і вертикальних прожилін, зроблених з капронової нитки, пропущених через осередки. Полотно по вертикалі утягуеться вдвічі, а по горизонталі - втричі, таким чином, утворюється мішок, в якому потрапила крізь рами риба остаточно заплутується і не може вибратися назовні. Знаряддя лову підходить і для дрібної, і для великої здобичі.

Інтернет-магазин ЗВЗ пропонує вам купити сітки ручної роботи за доступною вартістю. Посилка буде оперативно доставлена ​​в будь-яку точку України транспортно-логістичною компанією «Нова пошта». З питань замовлення та виготовлення звертайтеся до наших менеджерів в телефонному режимі - консультація безкоштовна.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: