Середній кочет еліпсний для надувного ПВХ човна Код: 0410


Основні характеристики
Розміри
185х122мм
Категорія

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Середній овальний кочет на човен


Кочет для надувного човна - елемент плавзасобу, який дає можливість рухомо закріпити весло. На сучасних ПВХ човнах кочет закріплюють в площині миделя на зручної для рибалки відстані. Вироби складаються з гнучкої підстави, яка дає можливість рівномірно розподілити навантаження на поверхню балона, і опорного елемента. У сучасних виробах вони відлиті як одне ціле.

Призначення цього елемента - забезпечення упору і утримання весла при веслуванні. Вибираючи кочет, важливо звернути увагу на матеріали. Часто в виготовленні використовується оцинкований метал, що небажано для використання в солоній воді. Високоякісний пластик - це найкраще рішення, тому що він не схильний до корозії, зберігає свою функціональність і естетичний зовнішній вигляд.

На даній сторінці віртуального каталогу представлений ​​середній овальний кочет для надувного ПВХ човна з нержавіючої віссю. Виріб виконаний з морозостійкого ПВХ, карданне з'єднання - з поліаміду, а стрижень, службовець опорою для рукояті весла - з нерж. стали і має діаметр 10 мм.

Даний кочет є універсальним і може бути використаний для надувних човнів, як вітчизняного виробництва, так і імпортних.

Опис засобу

Представлена ​​товарна позиція складається з таких функціональних елементів:

  • еластична підстава з литого ПВХ, якя кріпиться до балона човна і рівномірно розподіляє навантаження;
  • поворотний стрижень;
  • нарізне сполучення на кінці стрижня, яке служить для фіксації весла (за допомогою баранчика).

Весло, закріплене в кочеті даної конфігурації, може бути розгорнуто паралельно борту, і не буде створювати перешкод в процесі закидання сітки або інших снастей. Крім того, в процесі руху весло, зафіксоване в кочеті, що не вислизне з руки рибалки і не загубиться в воді.

Досвідчені рибалки використовують кочет для кріплення навісів від сонця і інших аксесуарів.

Де купити кочет в Харкові

В інтернет-магазині ЗВЗ представлений великий вибір аксесуарів для надувних човнів за оптимальними цінами з доставкою по всій території України. Тут можна вибрати і купити кочет відповідного розміру, оформити замовлення не виходячи з дому. Сучасні рибалки вибирають продукцію від спеціалізованого магазину ЗВЗ.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: