Великий кочет еліпсний для надувний ПВХ човнів Код: 0409


Закінчився


Основні характеристики
Розміри
240х160х65мм
Матеріал
Категорія

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Великий овальний кочет для весел


Кочет для весел - це поворотний механізм, який кріпиться на борту човна і дає веслам можливість вільно переміщатися в двох площинах - по горизонталі і по вертикалі. Універсальний виріб складається з гнучкої підстави, яка дає можливість рівномірно розподілити навантаження на поверхню балона, і опорного елемента. В даному виконанні вони відлиті як одне ціле.

Призначення цього елемента - забезпечення упору і утримання весла при веслування. Вибираючи кочет, важливо звернути увагу на матеріали. Часто в виготовленні використовується оцинкований метал, що небажано для використання в солоній воді. Купити кочет з високоякісного пластику - це найкраще рішення, тому що він не схильний до корозії, зберігає свою функціональність і естетичний зовнішній вигляд.

На даній сторінці віртуального каталогу представлений ​​великий овальний кочет для весел з нержавіючої віссю. Підстава має розміри 240х160х65мм - це найбільший виріб в каталозі. Підошва виробу виконана з морозостійкого ПВХ, карданне з'єднання - з міцного пластику (поліаміду), а стрижень, на який сідає рукоятка весла - з нержавіючої сталі і має діаметр 10 мм. Через вісь виробу може бути протягнуто фал ø до 12 мм.

Дана модель кріплення для весел є універсальною, і купити кочет можна для багатьох моделей надувних човнів, як вітчизняного виробництва, так і імпортних.

Опис товару

Представлена ​​товарна позиція - це класичний поворотний кочет для весел. Складається з таких функціональних елементів:

  • майданчик, який клеїться на борт судна і є підставою всього механізму;
  • вісь - встановлюється на основу за допомогою спеціальних пазів;
  • поворотний повзун - сідає на вісь і може здійснювати на ній обертальні рухи;
  • баранчик кочета, кріпиться зверху за допомогою нарізного сполучення і фіксує весло.

Весло, закріплене в кочеті даної конфігурації, може бути розгорнуто паралельно борту, і не буде створювати перешкод в процесі закидання сітей або інших снастей. Крім того, в процесі руху весло, зафіксоване в кочеті, що не вислизне з руки рибалки і не загубиться в воді.

Де купити кочет в Києві

В інтернет-магазині ЗВЗ представлений великий аксесуарів для надувних човнів за оптимальними цінами з доставкою по всій території України. Тут можна вибрати і купити кочет відповідного розміру, оформити замовлення не виходячи з дому. Сучасні рибалки вибирають продукцію від спеціалізованого магазину ЗВЗ.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: