Великий кочет для ПВХ човна (Біла) Код: 0407


Закінчився


Основні характеристики
Категорія

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Великий кочет для ПВХ човна (біла)


Головне призначення кочета для ПВХ човна - надійна фіксація весла до борту плавального засобу і забезпечення повного контролю над управлінням човна, незалежно від умов на водоймі (пориви вітру, наявність сильного підводного течії та інше).

Для виготовлення підстави моделі розробники використовували морозостійкий полівінілхлорид, який може експлуатуватися незалежно від температурних показників або погодних умов. Повзун кочета для ПВХ човна виконаний з конструкційного склопластику, який не піддається негативному впливу ультрафіолетових променів, а також можливого потрапляння солоної води. Тому така деталь може бути використана в прісній або солоній воді.

Стрижень, на якому знаходиться рукоятка весла - це успішний вибір фахівців, які віддали перевагу міцної оцинкованої сталі (10 мм). Через порожнисту вісь кожен власник човна зможе протягнути фал, розміри якого досягають до 12 мм максимум. В цілому, габарити платформи кочета для ПВХ човнів - 255х165 мм. Колірний відтінок моделі: білий.

Сучасні моделі кочетів на сайті магазина ЗВЗ

Щоб удосконалити власний плавальний засіб, потрібно доповнити його необхідним набором човнових аксесуарів, що спрощують роботу і процес експлуатації в цілому. Одним з важливих і незамінних елементів є кочети. Тепер, купити кочет для човна ПВХ можна не виходячи з дому, скориставшись швидким і зручним пошуком в онлайн режимі.

В інтернет-магазині ЗВЗ запропоновано великий вибір деталей, які є популярним поворотним механізмом, що дозволяє виконувати переміщення весла по горизонталі і по вертикалі. Таким чином, пасажири зможуть насолоджуватися прогулянкою по водоймі і легко контролювати управління над плавальним засобом.

Проста і одночасно якісна конструкція даного виробу забезпечує тривалий термін служби всієї моделі. Перед тим, як купити кочет для човна ПВХ важливо заздалегідь визначитися з місцем їх установки. Для монтажу доцільно скористатися спеціальним двокомпонентним поліуретановим клеєм, який гарантує наявність міцного і надійного шва.

Замовити конкретну модель можна на сайті магазину ЗВЗ, попередньо ознайомившись з представленим асортиментом. Приємні знижки і акції є невід'ємною частиною здійснення покупки.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: