Бредень, невід, волок 10 метрів (+ Карман 3м) Код: 0003

Доступні опції


Закінчився


Основні характеристики
Будова
Волок з кишенею
Довжина
10 метрів
Матеріал полотна
Капронова нитка 0.8мм
Тип грузика
Бочонок (Свинець)
Виробник
Ручна робота (Україна)
Особливості

Промисловий бредень, невід, волок з капронової нитки:

 • 100% Гарантія якості - ручна робота
 • Широкий асортимент з різними параметрами
 • Можливість зробити необхідний розмір під замовлення
 • Снасть виготовлена ​​з капронової нитки 0.8мм (93х1х3текс)
 • Якісна робота, завдяки правильній посадці і відвантаження
 • Нитка 0.8мм має оптимальну вагу і величезний запас міцності
 • Міцна нитка дозволяє використовувати снасть в каряжістих місцях
 • Снасть виготовлена ​​з урахуванням рекомендацій промислових підприємств
 • Свинцеві поліровані грузила довгастої форми не западають в клітинку
 • Нижній шнур завжди товще верхнього, так як на нього припадає основне навантаження
 • Карман вшитий конвертом, що позитивно позначається на якості роботи всієї снасті

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Бредень, невід, рибальський волок


У кожного шанувальника риболовлі в арсеналі снастей має знайтись місце такому пристосуванню, як волок (невід або рибальський волок). Цей виріб встигло отримати позитивні відгуки і заслужене визнання як серед рибалок-любителів, так і серед тих, хто займається виловом риби в промислових масштабах. З'явившись кілька століть назад, волок зберіг свою актуальність і в ХХІ ст., Приносячи власникові стабільний великий улов.

Як влаштована снасть?

Бредені рибальські - це мережі, які закидають на мілководдях. Конструкція снастей типова і включає в себе такі компоненти:

 • гузир або кишеня з сітки;
 • приводи або т. н. крила (2 шт.), до яких прикріплений Гузир;
 • поплавці з пінопласту, функція яких - забезпечити витягування снасті з водойми;
 • грузила зі свинцю, призначення яких - створити умови для пересування волока під водою;
 • тяглові канати або урізання, за допомогою яких рибалки транспортують снасть і витягують її на берег, в човен.

Волок для лову риби максимально простий в застосуванні і зберіганні в період, коли він не використовується. Снасть потребує ретельного очищення відразу після застосування і в подальшій сушці. Щоб уникнути розсихання сетеполотна власник волока повинен стежити за тим, щоб він не піддавався впливу прямих сонячних променів. Оптимальними умовами для просушування снасті є тінь або півтінь.

Після виконання зазначених процедур бредень для риболовлі необхідно акуратно скласти і підвісити в підсобному приміщенні. Якщо знехтувати цією рекомендацією, існує загроза того, що виразний рибний запах приверне дрібних гризунів, які зашкодять снасть.

Як застосовувати невід під час риболовлі?

Бредень для лову риби використовують цілий рік в залежності від типу і чистоти водойми. Але оптимальним періодом для його застосування вважається осінь - зима, коли знижується ймовірність заплутування снасті в водної рослинності.

Розкладений невід рибальський закидається в воду. Розташовуючись в горизонтальному положенні, він перегороджує простір між дном і поверхнею водойми. У процесі транспортування рибалками снасть збирає в свою кишеню рибу, запобігаючи її рух до дна. Таким чином, весь улов переміщається разом зі снастю в сторону берега.

Різновиди волоків і рекомендації по їх вибору

Рибалки, які вирішили купити невід, стикаються з питанням про те, як правильно підібрати снасть. Для цього слід визначитися з такими факторами:

 • в якому водоймі планується вилов риби? Якщо це буде водосховище, ставок, озеро, тоді слід віддати перевагу равнокрилих модифікації невода. Для риболовлі на річці з крутими поворотами спеціально створені різнокрилі варіації снасті. Якщо купити бредень такого типу, можна буде легко лавірувати на ходу;
 • який за обсягом улов очікується? Для любительської риболовлі з метою отримання видобутку для домашнього вжитку досить буде сетеполотна довжиною від 6 м. Якщо є мета волок рибальський купити для промислового вилову, тоді оптимальним варіантом стануть снасті з сіткою, що досягає в довжину 200 м;
 • на яку рибу буде організована «полювання»? Якщо це великі і середні різновиди, тоді можна купувати снасть з великої вічком. В іншому ж випадку необхідно запастися неводом з більш дрібною сіткою.

Крім зазначених параметрів, важливо врахувати також тип нитки, з якої виготовлено мережеве полотно. Оптимальний варіант - капронові нитки ручного виробництва. Їх гідність - максимальний термін експлуатації і можливість відновлення власноруч рибалкою.

Купити невід в Україні за доступною вартості - це реальність для кожного любителя риболовлі. Наш інтернет-магазин представляє широкий асортимент снастей, які здатні задовольнити потреби найвимогливіших клієнтів.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: