Дуги на павук 1.5х1.5 (Склопластик) Код: 0031


Основні характеристики
Матеріал
Склопластик + larit L285
Комплектація
4 цілих дуги, хрестовина
Розмір
1.5х1.5 метра
Виробник
Україна
Вага
0,4кг

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Дуги для павука рибальського 1,5 на 1,5м


Купити дуги для павука для лову риби - це оптимальний варіант продовжити термін експлуатації снасті, уникнувши її заміни, або пристосувати спорядження до нових умов риболовлі в іншій водоймі. Тому перед необхідністю придбання комплектуючих стикається практично кожен - як досвідчений рибалка, так і новачок. Так само до дуг знадобиться полотно для рибальського павука 1,5 на 1,5м з нитки або з ліски, купити його так само можна у нас на сайті.

Вибір дуг: на що варто звернути увагу?

Підбираючи дуги для павука рибальського, слід врахувати такі важливі моменти:

  • На одному з кінців кожної дуги має бути присутня насічка. Оскільки всі вони з одного боку вставляються в кут упору-підйомника і служать для кріплення сітнеполотна, наявність насічки допоможе запобігти можливому зісковзування сіткиі руйнування конструкції після установки пастки в самий розпал риболовлі.
  • Діаметр дуг, а також діаметр призначеного для них входу в хрестовину, за допомогою якої всі чотири дуги на павук для лову риби у верхній частині конструкції з'єднуються між собою, повинні повністю відповідати один одному. Дуга повинна входити в хрестовину легко і без застосування фізичних зусиль, але не випадати з отвору.
  • Матеріал, з якого виготовлені комплектуючі, повинен бути пружним, стійким до корозії, несхильним до механічних пошкоджень. Таким і є склопластик товщиною 6мм, з якого зроблені представлені в нашому асортименті дуги для рибальського павука. У цьому полягає її отличимое перевага перед алюмінієм або гнучкою лозою, які часто використовуються для виробництва дуг.
  • Довжина комплектуючих підбирається в залежності від глибини водойми, в якому буде здійснюватися вилов риби: чим він глибше, тим довше дуги необхідні, щоб хрестовина не опинилася глибоко під водою.

При необхідності консультант магазину надасть кваліфіковану допомогу у виборі компонентів для вашої снасті, якщо у вас виникнуть сумніви і додаткові питання.

Наш асортимент

У каталозі нашого інтернет-магазину представлені дуги на павук рибальський, що мають такі параметри:

  • 1,5х1,5 м;
  • 2х2 м.

Купити дуги на павук рибальський можна в комплектах з хрестовинами. Перевага такого придбання - 100% відповідність діаметрів складових компонентів конструкції павука.

Якщо є бажання заощадити фінансові кошти не на шкоду якості вироби, вивчайте наш каталог і вибирайте необхідні компоненти для снастей. Зі сталевими дугами і хрестовиною ваш павук рибальський прослужить ще не одне десятиліття.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: