Дуги на павук (Підйомник) 1 на 1м Код: 0030


Закінчився


Основні характеристики
Розмір
1х1 метр
Виробник
Україна
Вага
1,5кг

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Дуги для павука рибальського 1 на 1м


З необхідністю придбання комплектуючих на павук рибальський з різних причин стикаються рано чи пізно все, хто віддає перевагу лову риби за допомогою цієї снасті. Таку складову частину конструкції, як дуги, вибрати непросто. Сьогодні на ринку представлено безліч їх варіацій, виготовлених з дерева (гнучкою лози), алюмінію. Ми ж надаємо нашим постійним та потенційним покупцям зробити вигідне придбання - купити дуги для павука рибальського, вироблені з пружинного легованої сталі Т50, які прослужать не один десяток років.

Чому варто віддати перевагу сталі?

Дуги на павук для лову риби входять в конструкцію в кількості чотирьох штук. Одним кінцем кожну з них слід приєднати в кут упору-підйомника. Саме з цього боку у якісних дуг присутня невелика насічка, яка необхідна для того, щоб сетеполотна не зісковзували і трималося на каркасі міцно.

Інший кінець кожної дуги для рибальського павука входить в спеціальну хрестовину. Таким чином, виходить, що всі чотири елементи з'єднуються в одній вершині. Тут теж слід бути уважним: дуга повинна вільно, без особливих зусиль входити в отвір, але не випадати з нього.

Сталь заслуговує на особливу увагу, оскільки цей матеріал:

  • стійкий до корозії;
  • не піддається механічних пошкоджень;
  • пружний;
  • відрізняється тривалим періодом служби навіть в умовах інтенсивної експлуатації;
  • на тлі високих якісних показників має доступну ціну.

Сталеві дуги на павук рибальський, представлені в асортименті магазину, продаються в комплекті з хрестовинами. Це є гарантією того, що діаметри дуг і входу для них в хрестовині збігаються на 100%, а тому конструкція буде надійною і не порушиться в найвідповідальніший момент.

Рекомендації по вибору дуг

Перед тим, як купити дуги для павука для лову риби, визначитеся з водоймою, в якому встановіть пастку для видобутку. Від цього буде залежати довжина елементів, яка вам знадобиться: чим глибше водоймище, тим довше дуги необхідні, щоб хрестовина не зникла під воду. Крім того, комплектуючі мають різний діаметр, який необхідно підбирати в залежності від діаметра отворів для них в самій снасті. У нас ви зможете зробити вибір між такими варіантами дуг:

  • 1х1 м (4 мм товщина);
  • 1,5х1,5 м (4 мм товщина);
  • 2х2 м (5 мм товщина);
  • 2,5х2,5 м (6 мм товщина).

Зіткнувшись з необхідністю заміни компонентів конструкції павука, не поспішайте позбуватися від старої снасті і купувати нову. Спробуйте купити дуги на павук рибальський в нашому інтернет-магазині і продовжити термін служби свого спорядження.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: