Глухий кочет Вухо для пвх човна Код: 0417


Основні характеристики
Категорія

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Вухо - глухий кочет для човна ПВХ


Кочет для човна ПВХ - це один з найпопулярніших і простих варіантів, який актуальний для більшості моделей плавальних засобів. На сьогоднішній день такі моделі прийнято монтувати на невеликі човни сучасного або старого зразка від зарубіжних або вітчизняних компаній-виробників.

Сучасні вироби вважаються популярним витратним матеріалом, так як з часом мають особливість зношуватися. Власники плавальних засобів, яким подібний кочет для човна ПВХ не доставляли ніяких незручностей, заново переклеюють їх і знову продовжують активно використовувати.

Такі моделі вкрай актуальні серед власників човнів, що вважають за краще колишні варіації, відзначаючи їх безсумнівні плюси в порівнянні з виробами поворотного типу. Технічні особливості:

  • кочет для човна ПВХ має висоту - 100 мм;
  • ширина виробу - 70 мм, а показники довжини - 120 мм;
  • діаметр отвору становить 35 мм.

Процес фіксації відрізняється простим і зрозумілим способом, який не завдасть особливих складнощів навіть новачкам. Для цього рекомендується використовувати спеціальний двокомпонентний поліуретановий клей, який надійно фіксує кочет до поверхні надувного плавзасобу.

Вигідна покупка човнової фурнітури в магазині ЗВЗ

Щоб купити кочет для власного надувного плавзасобу, важливо попередньо ознайомитися із запропонованим асортиментом від перевірених компаній-виробників. На сайті інтернет-магазину ЗВЗ запропонований величезний вибір якісних аксесуарів для надувних човнів, які виконані з сучасного і міцного матеріалу - полівінілхлориду.

Придбану продукцію можна отримати з доставкою, яка здійснюється по всій території України. Менеджери допоможуть ознайомитися з можливим списком транспортних компаній, відділення яких знаходяться в тому чи іншому населеному пункті.

Перш ніж купити кочет, важливо ознайомитися з декількома можливими способами оплати товару: накладений платіж або оплата на карту Приватбанку. Крім того, покупець отримує можливість скористатися гарантійним терміном на придбаний аксесуар - 14 днів з моменту покупки.

На сайті представлені комплектуючі деталі для човнів універсального і оригінального типу (які призначені для плавзасобів конкретної компанії-виробника).

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: