Глухий кочет Вухо для пвх човна (Кант) Код: 0418


Закінчився


Основні характеристики
Категорія

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Глухий (вухо) кочет для ПВХ човна


Стандартний кочет для човна з бюджетної категорії - це один з найпростіших моделей, який добре знайом власникам сучасних плавальних засобів, а також човнів старого зразка. Такі вироби, що зношуються, так як з часом матеріал зношується і потребує регулярної заміни.

Проста конструкція відмінно підходить для початківців рибалок або власників плавзасобів, які тільки починають пізнавати основні ази управління надувними човнами. Технічні характеристики:

  • показники ширини підстави - 80 мм, а довжина - 135 мм;
  • висота моделі 105 мм;
  • діаметр отвору 35 мм.

Кочет для човнів характеризується зрозумілим способом установки. Для цього буде потрібно попередньо визначитися з ділянкою, де буде встановлено виріб, і обробити дане місце (знежирити). Кріплення здійснюється за допомогою двокомпонентного поліуретанового клею, який спеціально призначений для роботи з тканиною ПВХ.

В результаті, кочет для човнів надійно фіксується на своєму місці і не піддається негативному впливу ультрафіолетових променів або води.

Аксесуари для різних моделей човнів ПВХ

Застосування допоміжних човнових комплектуючих помітно спрощує процес експлуатації плавзасоби в цілому. В інтернет-магазині ЗВЗ запропоновано великий каталог різних запчастин, витратних матеріалів та іншої фурнітури для удосконалення функціональних особливостей абсолютно будь-якого надувного човна, незалежно від її року випуску і компанії-виробника.

До уваги покупців запропонований кочет для плавзасобів з матеріалу ПВХ, який має стандартну форму і легко фіксується за рахунок відповідного клейового складу.

Представлена ​​модель дозволяє легко маневрувати веслом на водоймі в різні боки, повністю утримуючи управління над плавзасобом і, контролюючи його навіть в умовах сильної підводної течії.

Універсальний кочет підходить для монтажу на всі човни. Міцна основа легко справляється з вагою кожного весла і тим навантаженням, яке докладає «водій» надувного човна.

Вибрати і придбати необхідні човнові аксесуари може кожен бажаючий, ознайомившись з представленими моделями на сайті. Доставка товару здійснюється в усі куточки України. Крім того, клієнт може самостійно вибрати відповідну транспортну компанію.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: