Кнехтова ручка для надувного човна (Біла) Код: 0423


Закінчився


Основні характеристики

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Кнехтова ручка для надувного човна біла


Велика ручка кнехт має спеціальні виступи і є багатофункціональною універсальною фурнітурою, яка відмінно підходить для різних плавзасобів, незалежно від певної компанії-виробника. Представлена ​​модель характеризується простим способом фіксації, який базується на застосуванні двокомпонентного клейового складу. Для приклеювання потрібно заздалегідь підготувати місце установки ручки.

Велика ручка кнехт може бути використана в декількох випадках:

  • виріб застосовують для зручного перенесення човна на невелику відстань;
  • для зручної фіксації якірного фала на стоянці;
  • як страхувальної ручки для пасажирів під час прогулянки по водоймі.

Форма виробу досить зручна для повного захоплення рукою. Розробники забезпечують надійне і якісне виконання даної конструкції за рахунок використання перевірених матеріалів - міцного полівінілхлориду. Габарити великий ручки кнехт - 265х100х55 мм.

Представлений матеріал може експлуатуватися абсолютно в будь-яких умовах: при прямому попаданні ультрафіолетових променів, при підвищеній вологості і навіть під час різких температурних перепадів.

Човнові аксесуари за вигідною ціною від відомих виробників

Купівля різних аксесуарів для плавальних засобів в інтернет-магазині ЗВЗ надає можливість кожному клієнту отримати необхідну деталь з гарантією 14 днів з моменту покупки.

Якісна фурнітура для човнів - це важливе рішення для тривалої експлуатації плавзасобів, незалежно від компанії-виробника. Такі універсальні вироби легко фіксуються за допомогою спеціального клею, що не піддається негативному впливу прісної або солоної води.

Дізнатися цікаву інформацію про ту чи іншої продукції, а також ознайомитися з докладними технічними характеристиками можна за номером телефону, вказаним на сайті. Також, користувач має можливість залишити свій номер і менеджери магазину ЗВЗ обов'язково зв'яжуться з покупцем найближчим часом.

Фурнітура для човнів виготовляється з перевірених і високоякісних матеріалів, які характеризуються тривалим терміном служби. Такі аксесуари виконують важливу допоміжну роль, тим самим спрощуючи процес експлуатації човна і, вдосконалюючи її зовнішній вигляд.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: