Кнехтова ручка для надувного човна Колібрі Код: 0422


Закінчився


Основні характеристики

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Кнехтовая ручка для надувного човна Колібрі


Кнехтова ручка для надувного човна «Колібрі» - деталь для зручної експлуатації плавзасобу. Її легко монтувати на всі човни KOLIBRI, в тому числі моделі «Стандарт» і «Профі». Універсальну кнехтову ручку можна встановити і на ПВХ-човни інших виробників, плавзасоби радянського виробництва.

Навіщо потрібна кнехтова ручка?

ПВХ ручка «Колібрі» необхідна для транспортування човна: перенесення, спуску, подачі до води і назад. Її використовують для кріплення нижньої частини навісного транця на гребних човнах, а також при швартуванні для закріплення каната або троса за принципом кнехта. Основний отвір на ручці зручно для кріплення якоря. Кількість деталей на човні залежить від її розміру, але для зручної експлуатації їх повинно бути не менше трьох.

Особливості конструкції

ПВХ ручка «Колібрі» має компактні габарити - 250х95 і 55 мм у висоту. З обох сторін у деталі є наскрізні отвори для протягування вірьовок і пази, які дають можливість намотувати трос навколо ручки. Деталь відлита з якісного ПВХ. Вона цілісна, тому можна не побоюватися розломів або деформацій. Матеріал кнехтовой ручки морозостійкий: деталь можна зберігати в неопалюваному гаражі або підвалі.

Як і всі аксесуари до човнів «Колібрі», вона має тривалий термін експлуатації.

Важливо: щоб не виникло проблем при використанні плавзасоби, потрібно звернути увагу на правильне кріплення ручки до надувному балону. Краще довірити процедуру професіоналові, адже неякісний монтаж може принести масу незручностей на відкритій воді або при транспортуванні човни.

ПВХ ручка «Колібрі» не вимагає особливого догляду, але її варто очищати від сохне бруду з піском у підстави, не допускаючи засихання. Дрібні частинки можуть з часом пошкодити кріплення по краях.

Як придбати відповідну кнехтовую ручку

Основна вимога до «правильної» деталі - зручна форма і надійний матеріал. Купити якісну кнехтовую ручку за вигідною вартості можна в нашому інтернет-магазині.

Ми гарантуємо:

  • безкоштовні консультації щодо вибору та встановлення аксесуарів до човна «Колібрі»;
  • можливість повернення та обміну товару;
  • швидке оформлення замовлення в онлайн-режимі і його доставка в будь-який регіон України. Клієнту не потрібно витрачати час для пошуку спеціалізованих магазинів.

За кожну покупку клієнт отримує бали, які можна використовувати в якості бонусів при наступних замовленнях.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: