Кочет малий для пвх човна (Чорний) Код: 0412


Закінчився


Основні характеристики
Категорія

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Кнехтовий кочет для ПВХ човна


Спеціальний кочет для надувного човна є незамінним компонентом для сучасних плавзасобів. За допомогою такого пристрою вдається надійно зафіксувати весло до борту човна для зручного веслування при будь-яких умовах - сильна підводна течія, хвилі та інше.

Основні особливості даної конструкції:

  • Підстава кочета для надувного човна повністю виконана з морозостійкого ПВХ. Цей матеріал відмінно справляється з різкими температурними перепадами, що дозволяє використовувати плавзасіб протягом усіх сезонів.
  • Повзун представленої моделі виготовлений з конструкційного склопластику - сучасний матеріал, який наділений необхідним запасом міцності.
  • Стрижень, на який монтується рукоятка весла, виконаний з нержавіючої сталі, що виключає можливість утворення корозії навіть при попаданні морської води.
  • Через порожнисту вісь пристрою власнику плавзасобу вдасться виконати фал до 12 мм.
  • Розміри платформи досягають 215х95 мм.

Кочет для надувного човна представлений ​​в чорному кольорі і відмінно підходить для монтажу на будь-яку модель плавзасобу, незалежно від експлуатаційних можливостей.

Великий вибір кочетів на сайті ЗВЗ

Придбання човнової фурнітури тепер є досить простим і зрозумілим процесом за допомогою онлайн покупок. В інтернет-магазині ЗВЗ запропонований величезний асортимент товару від перевірених компаній-виробників, як вітчизняних, так і зарубіжних.

Вибрати відповідні кочети для весел, купити які можна прямо зараз, допоможуть наші професійні менеджери, які ознайомлять покупця з каталогом продукції та розкажуть про основні технічні особливості кожної моделі.

Доставка оформленого замовлення здійснюється по всій території України. Конкретні терміни доставки товару безпосередньо залежать від регіону.

Сайт магазину ЗВЗр регулярно поповнюється новинками від відомих розробників човнової фурнітури. Кочети для весел, купити які можна за демократичною вартості, вважаються важливим і обов'язковим доповненням до сучасних ПВХ човнам. Таким чином, рибалка може спростити процес веслування і якомога швидше дістатися до потрібної ділянки на водоймі.

На кожну продукцію надається гарантійний термін - 14 днів з дня здійснення покупки пристрою на сторінці інтернет-магазину ЗВЗ.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: