Лопасть для весла Язь, Уфімка (415х195, Ø32мм) Код: 0322


Закінчився


Основні характеристики

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Лопасть для гумового човна - практичний і функціональний вибір


Надувні човни моделей «Язь», «Нирок», «Стриж», «Уфімку», «Лисичанка» відомі ще з радянських часів і користуються заслуженою повагою серед рибалок. Не дивлячись на те, що більшість виробників перейшли на ПВХ, човни з гуми все ще популярні:

  • вони коштують набагато дешевше;
  • їх легко ремонтувати за допомогою підручних материалов;
  • вони більш звичні для рибалок старого гарту.

Для приведення в рух такого судна потрібні весла, саме вони є головним його аксесуаром. Але навіть найкращі весла не можуть служити вічно і рано чи пізно їх потрібно буде змінити повністю або замінити лопасті. Поширені проблеми власників човнів:

  • це втрата лопастей в ході руху;
  • механічне пошкодження весел.

Лопасті для весел - це витратний матеріал. Вони періодично виходять з ладу або просто губляться, тому не завадить мати в запасі кілька штук. Інтернет-магазин ЗВЗ пропонує придбати лопасті для весел «Язь», «Уфімку» і подібних моделей гумових човнів з розміром 415х195 мм чорного кольору. Діаметр держака весла 32мм, може бути використаний звичайний держак для с / г лопасті.

Дані веслові лопасті зарекомендували себе як довговічні і практичні, і їх можна зустріти практично на всіх човнових станціях. Це бюджетна продукція від вітчизняного виробника, що відповідає всім сучасним вимогам, що пред'являються до подібної продукції.

Оскільки весла виробництва української компанії мають збірну конструкцію, то:

  • при поломці або втраті лопасті весла ви завжди зможете замовити її окремою позицією і без проблем замінити самостійно;
  • в разі необхідності, є можливість купити товар без пари, тобто 1 штуку.

Продукція лисичанского заводу недорога, надійна і довговічна. Це одне з небагатьох підприємств, що випускають гумові вироби по ГОСТ і строго з дотриманням всіх стандартів.

Особливості вироби

Власники гумових човнів хочуть придбати якісні весла, які будуть довгий час справні, при цьому витративши на них не більшу суму грошей. Однак у роздрібній мережі, часто, пропонують хороші весла, але досить дорогі. Тому якщо ви маєте намір придбати весло самостійно і так, щоб укластися в виділений бюджет, звертайтеся в інтернет-магазин ЗВЗ.

Лопасті для весел «Язь», «Уфімку» виготовлені з пластику і додатково посилені ребрами жорсткості, які роблять їх більш міцним. Крім того дана лопасть весла легка, займає мало місця, стане відмінним вибором для малих надувних човнів типу «Язь», «Уфімку» і для таких човнів де не передбачені кочета і доводиться гребти веслами з короткими держаком. Вони стануть ідеальним варіантом для спокійної гребли в невеликому човні.

Сучасний пластик є продуктом хімічної промисловості і є гнучким, нетоксичним і дешевим. Він добре переносить високі температури і механічні навантаження.

Лопасть має аеродинамічну форму ребра і особливий вигин, необхідний для ефективного контакту з водою при гребку.

Вигідні покупки в ЗВЗ

Лопасті для весел, як й самі весла - це предмет першої необхідності для рибалки. В інтернет-магазині ЗВЗ можна знайти широкий асортимент аксесуарів і комплектуючих для надувних човнів будь-яких моделей. Купити все необхідне для гумових човнів ви зможете в нашому інтернет-магазині, зателефонувавши за вказаними телефонами або оформивши замовлення через корзину. Консультуємо безкоштовно і кваліфіковано в телефонному режимі. Доставку здійснюємо по регіонах України кур'єрською службою «Нова пошта».

Всі представлені в каталозі товари повністю відповідають вітчизняним і міжнародним стандартам, що пред'являються до безпеки рибальської і туристичної продукції.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: