Поплавок сіточний білий ДнепрПресс Код: 0037

Доступні опції


Закінчився


Основні характеристики
Виробник
Україна

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Поплавці відмінної якості для рибальських цілей (Білі)


Такі рибальські снасті, як сітки, бредені (або раколовки), неводи, вудилища, а також плавучі загородження в обов'язковому порядку оснащуються поплавками. Даний компонент конструкції виконує важливу функцію - забезпечує плавучість спорядження, погружаемого в воду. У парі з грузиками, врівноважуючи один одного, комплектуючі не дозволяють снасті ні повністю спливати, ні йти на дно. Утримуючись на необхідній глибині, занедбане в водойму спорядження перегороджує рибі шлях, яка, потрапляючи в сітку, стає здобиччю. Поплавці для сітки зберігають полотна снастей від будь-якого роду деформацій, з їх допомогою підвищується і стійкість спорядження.

Поплавці білі: матеріал і асортимент виробів

Для виготовлення представлених вашій увазі комплектуючих для рибальських снастей використаний такий матеріал, як полістирол. Для більшості він відомий під назвою «пресований пінопласт». Вироби пофарбовані в білий колір, мають яйцеподібну форму. У кожному поплавці зроблено наскрізний отвір, в яке протягується шнур - його діаметр може складати 2-7,5 мм.

Білі пінопластові поплавці для сіток, купити які можна в інтернет-магазині ЗВЗ, представлені в каталозі в такому асортименті:

 • різновиди: Я1, Я2, Б1, Б2, Б3;
 • розміри: від 33 х 22 до 71 х 34 мм.

Всі варіації комплектуючих є на складі. Перед тим, як придбати необхідні вироби, можна попередньо ознайомитися з фото, розміщеними в електронному каталозі, щоб оцінити акуратність і якість їх виконання. Підбираючи поплавці, необхідно:

 • визначитися зі снастю, для якої вони купуються;
 • знати тип сітне полотна, його розміри, діаметр вічка;
 • виходити з типу водойми, в якому планується рибалка;
 • враховувати вид і габарити передбачуваної видобутку.

Наш інтернет-магазин є вигідною можливістю - замовити виготовлення поплавців з білого пресованого пінопласту за індивідуальними параметрами. Для цього в заявці необхідно вказати потрібну модифікацію виробів і їх розміри. У нас можливі як оптові, так і роздрібні покупки. Комплектуючі великих габаритів продаються поштучно, а маленькі - в пачках, мінімальна кількість поплавців в яких становить 100 штук.

Які переваги відрізняють пінопластові поплавці?

Білий поплавок рибальської сітки з пресованого пінопласту є найбільш поширеним комплектуючих, яке зберігає свою популярність в середовищі професіоналів і рибалок-любителів на протязі багатьох десятиліть. Заслужене визнання вироби отримали завдяки позитивним властивостям, якими володіє використаний для виробництва матеріал, а саме:

 • здатності протистояти промокання і поглинання вологи;
 • стійкості до дії солей, що містяться у воді;
 • гарним показникам плавучості;
 • універсальності і сполучуваності з різними рибальськими снастями;
 • стійкості до механічних пошкоджень;
 • здатності витримувати без деформацій вплив низьких температур під час зимової риболовлі.

Безсумнівний плюс пінопластових поплавців - це їх низька ціна, що поєднується з високими показниками якості. Придбання таких виробів не стане збитковою справою для особистого бюджету рибалки навіть в разі замовлення виготовлення комплектуючих за індивідуальними параметрами. Адже власне виробництво дозволяє компанії мінімізувати вартість готової продукції, реалізуючи її без націнок.

Звертайтеся до менеджерів інтернет-магазину ЗВЗ за допомогою при виборі поплавців - вони нададуть кваліфіковану консультацію абсолютно безкоштовно і допоможуть придбання виробів без мінімального ризику.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: