Поплавці для сіток Пінопласт Техно-М Код: 0035

Доступні опції


Закінчився


Основні характеристики
Виробник
Україна

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Поплавці на сітку білі - Пінопласт


Промислове рибальство дещо відрізняється від звичайного захоплення риболовлею. Ловля риби в промислових масштабах пов'язана з використанням специфічних знарядь лову, а також різних пристосувань, що роблять риболовлю ефективною і продуктивною. Якщо для звичайної рибалки, якою захоплюються багато, досить мати спінінг і елементарний набір снастей, то промислове рибальство вимагає більш серйозної підготовки.

Основний «інструмент» промислової лову риби - це, безумовно, сітки різних видів, розмірів і призначення. Всі знаряддя промислового лову можна розділити на кілька категорій:

  • об'ячеівающі, до яких, власне і відносяться всі існуючі сьогодні види сіток;
  • відціджуючі, до яких відносяться різні види неводів;
  • тралящі;
  • стаціонарні та інші знаряддя лову.

Ловити рибу сітками прийнято було на Русі з незапам'ятних часів, але цей метод і сьогодні залишається найефективнішим, з точки зору ефективності, кількості і якості улову. Спіймати в сітку можна як невелику дрібну рибку, так і досить великі екземпляри, які змусять заздрити інших рибалок. З цієї, і багатьом іншим, причин ловля риби сітками не втратила своєї актуальності.

Рибальські сітки сьогодні представлені в найширшому асортименті і кожен може вибрати оптимальний варіант, але є одна особливість конструкції, яка відрізняє сітки всіх видів від інших знарядь лову. Конструкція практично всіх видів риболовних сітей передбачає використання такого пристосування як поплавок для рибальських сіток. Що являють собою такі поплавці, якими вони бувають і де можна купити подібні пристосування - ось тема нашої розмови.

Види і особливості поплавців для рибальських сіток

Перш за все, варто розібратися, для чого потрібні поплавці для сіток. Головна мета їх використання - це забезпечення вертикального положення сетеполотна. Це дуже важливий момент не тільки з точки зору стійкості всієї конструкції в цілому, але і з точки зору запобігання деформації знаряддя лову. Використання поплавців дозволяє довго зберігати експлуатаційні властивості знарядь лову і продовжувати термін їх експлуатації.

Що являє собою поплавок для сіток, бреднів, неводів і інших знарядь? Це виріб з пресованого пінопласту, яке нагадує за формою яйце чи бочонок. Виконано поплавці, як правило, в білому або чорному кольорі і відрізняються між собою за розмірами. В конструкції передбачені отвори, куди протягують шнур, діаметр якого може складати від 2-х до 10 мм.

Серед переваг поплавців з пінопласту можна відзначити:

  • універсальність;
  • невелика вага і компактність;
  • можливість багаторазового використання і тривалий термін експлуатації;
  • хорошу плавучість;
  • досить демократичну вартість.

Поплавці для сіток використовуються, як правило, одночасно з грузиками, що дозволяє снасті створювати певний бар'єр або перегородку, яка значно ускладнює рух риби по водоймі, а значить - робить ваш улов ще більш вражаючим. Варто зауважити, що якщо мова йде про приватних артілях або озерах, то поплавки можуть бути виготовлені за індивідуальними вимогами, які замовник формує в залежності від умов лову.

Де купити поплавці для сіток?

Купити поплавці для сіток, які відповідали б вашим вимогам, можна двома способами: в спеціалізованих магазинах вашого міста або скориставшись послугами нашого інтернет - магазину. Ми пропонуємо вашій увазі широкий вибір поплавців для рибальських сіток розміром від 17х11 мм і до 110х45 мм.

Перевага покупки в інтернет - магазині - це демократична ціна і висока якість. У нас ви можете купити маленькі поплавці для знарядь лову в упаковках від 100 штук або великі поплавки поштучно в будь-якому необхідній кількості. Поплавці для сіток, купити які ви можете в нашому магазині, відрізняються високою якістю і досить прийнятною ціною.

Зробити замовлення тепер просто і вигідно. Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом і вже скоро ви отримаєте ваг замовлення з гарантією якості від виробника.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: