Поворотний кочет для катерів і пластикових човнів Код: 0416


Закінчився


Основні характеристики
Категорія

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Поворотний кочет для пластикового човна


Кочет для човна від компанії-виробника Kolibri використовується для монтажу на різні моделі плавальних засобів, виконані з міцного пластику, алюмінію або металу. Ось шатуна представленої моделі виготовлена ​​з нержавіючої сталі - цей матеріал не піддається впливу корозії і відмінно підходить для експлуатації в самих екстремальних умовах.

Сучасний кочет для човна характеризується стандартною комплектацією і має класичний набір компонентів, який доповнює всі подібні вироби. Надійна фіксація здійснюється за допомогою чотирьох болтів і саморізів, які забезпечують надійне становище всієї конструкції в нерухомому стані.

Особливості кочета для човна:

  • застосування якісних матеріалів;
  • можливість використовувати плавзасіб в водоймах з прісною або солоною водою;
  • вони не піддаються негативним впливам ультрафіолетових променів або підвищеного ступеня вологості;
  • такі кочети для дерев'яного човна стануть ідеальним доповненням для повного контролю над управлінням даного плавзасобу.

Виріб характеризується простим способом монтажу в заздалегідь підібраний ділянку для надійної фіксації.

Вибираємо підходящі комплектуючі для плавальних засобів

Кочет для дерев'яного човна, а також для човнів, виконаних з інших не менш популярних матеріалів - це спеціальний поворотний механізм, за допомогою якого весло може з легкістю переміщатися по вертикалі і горизонталі. Така універсальна модель може бути встановлена ​​на човнах від різних виробників. Однак найбільш успішним цей вибір буде для власників плавальних засобів. Оригінальні деталі користуються особливим попитом і відрізняються тривалою експлуатацією.

Вибираючи кочет для весел, необхідно звернути особливу увагу на форму і матеріал. Від цих двох показників безпосередньо залежить подальше використання виробів в екстремальних умовах.

На офіційному сайті магазина ЗВЗ запропонований величезний вибір всіляких човнових комплектуючих деталей, які виконані з урахуванням сучасних технологій і виключно якісних матеріалів. Наші менеджери допоможуть кожному покупцеві вибрати відповідні кочети для весел поворотного типу, що дозволяють легко управляти плавзасобом. Оформивши замовлення можна отримати з доставкою по всій території України.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: