Поворотний кочет для надувних ПВХ човнів

Код товару: 0414
Є в наявності

146.34грн
Купити
Інформація про доставкуВідгуки про товар «Поворотний кочет для надувних ПВХ човнів»


Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Кочет для надувного човна ПВХ


Кочет використовується для монтажу надувних плавзасобів від компанії-виробника Kolibri. Дана модель - це сучасний поворотний механізм, який складається з важливих і вкрай необхідних деталей, що відповідають за злагоджений робочий процес всієї деталі в цілому. Майданчик виробу надійно фіксується на борт човна і гарантує основу для установки всього майбутнього механізму.

Представлений ​​майданчик доповнений відповідними пазами, які необхідні для монтажу осі кочета з повзуном поворотного типу. Ось моделі відрізняється наявністю невеликого отвору, крізь яке проходить леер (мається на увазі захисний трос). Повзун вироби повністю сідає на вісь і може здійснювати обертання навколо осі. Для надійного кріплення з муфтою одного з весел повзун доповнений спеціальним стрижнем, виконаним з міцного металу з антикорозійним напиленням. У верхній частині весло повністю затискається баранчиком від кочета.

Сучасна деталь - це оригінальна модель, яка була розроблена фахівцями компанії-виробника. Незважаючи на це, виріб прийнято вважати універсальним, так як деталь відмінно підходить для інших моделей надувних плавзасобів.

Особливості кочета для човнів ПВХ

Інтернет-магазин ZvZ пропонує своїм клієнтам можливість вибрати і купити кочет для човна ПВХ за демократичними цінами з доставкою по всіх регіонах України.

Представлені деталі складаються з таких важливих компонентів:

  • повзун вироби;
  • вісь моделі;
  • контргайка або, як її прийнято називати в колі власників човнів - «баранчик»;
  • монтажний майданчик - він ж вважається основою всього качета в цілому.

Габарити майданчика складають - 180х120 мм. Завдяки наявності такого важливого доповнення, весла можуть переміщатися по вертикалі і горизонталі, дозволяючи легко управляти надувним човном на різних типах водойм.

Перш ніж купити кочет для човна ПВХ, необхідно заздалегідь підготувати місце для їх майбутньої установки. Процес монтажу відбувається з попередніми застосуванням відповідного клейового складу - двокомпонентний поліуретановий клей, який спеціально розроблений для використання під ПВХ тканину. Надійний шов і щільне прилягання всієї конструкції забезпечує тривалий експлуатаційний термін моделі.


Інформація про доставку:

Поворотний кочет для надувних пвх човнів - купити з доставкою по Україні. 

Гарантуємо мінімальні тарифи на доставку :

  • Укладено договір з Новою поштою.
  • Самостійно здійснюємо упаковку вашого замовлення, мінімізуючи вартість доставки.

Термін доставки :

  • Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Вінниця, Запоріжжя, Житомир, Миколаїв, Полтава, Суми, Черкаси, Чернігів, Кропивницький, Херсон - 1 день.
  • Тернопіль, Рівне, Ужгород, Чернівці, Луцьк, Івано-Франківськ, Хмельницький, Львів - 2 дні.
  • Районний центр або передмістя - Уточнюйте у менеджерів.