Прямокутний кочет для надувний ПВХ човна Код: 0411


Закінчився


Основні характеристики
Категорія

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Прямокутний кочет на човен ПВХ


Сучасний кочет універсального типу активно використовується для гребних і моторних плавзасобів, виконаних з популярного матеріалу ПВХ. Усередині штирьової моделі розташований невеликий отвір, за допомогою якого протягується леєрна мотузка, розташована на борту надувного човна.

Весло, виконане з алюмінієвого матеріалу, потрібно одягнути на штир і акуратно зафіксувати гайкою - використовуйте вже добре відому гайку «баранчик».

Кочет характеризується відносно нескладним способом установки на борт надувного плавзасобу, завдяки застосуванню двокомпонентного поліуретанового клею, призначеного для човнів з ПВХ. Виріб представлено в чорному кольорі.

Основні технічні особливості товару:

  • габарити нижньої частини пристрою - 240х130 мм;
  • матеріал, з якого виконаний кочет - ПВХ;
  • Кордай з'єднання виготовлене з високоміцного і щільного пластика;
  • штир (стрижень, на якому фіксується рукоять весла) виконаний з оцинкованої сталі, який має антикорозійні властивості.

Представлена ​​модель може експлуатуватися на плавзасобах, які використовують для прісноводних водойм або для морської води.

Фурнітура для човнів за демократичними цінами

Щоб купити кочет для човна ПВХ, необхідно ознайомитися з асортиментом, запропонованим на сайті інтернет-магазину ЗВЗ. Завдяки успішній системі знижок і бонусних пропозицій, кожен покупець має можливість купувати і при цьому економити власні кошти.

За кожну наступну покупку клієнт отримує певну кількість балів, які переводяться в гривні. Таким чином, можна купити кочет для човна ПВХ з приємною знижкою, використовуючи бали, які у вас накопичилися.

Регулярне оновлення асортименту допоможе покупцям завжди залишатися в курсі новинок від відомих компаній-виробників, що пропонують свою продукцію. Інтернет-магазин ЗВЗ надає можливість вибрати моделі гідної якості.

Кочет, купити який можна на сайті, є незамінним доповненням для човнів ПВХ. Адже саме від його якості і технічних характеристик безпосередньо залежить зручність використання плавзасобу на веслах. Тому кочет, купити який можна за демократичною вартістю, вважається важливою човновою фурнітурою.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: