Раколовка чорнильниця Ø60см (Велика) Код: 0396


Основні характеристики
Висота
10-12см
Діаметр
60см
Матеріал полотна
Капронова нитка 0.8мм
Виробник
Україна (Ручна робота)

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Раколовка чорнильниця Ø60см


Раколовка чорнильниця - це добре відома для всіх рибалок пастка, яка призначена для упіймання величезної кількості раків. Представлена ​​модель має конічну формую. Раки повзуть по пологовому підйомі ближче до приманки і просто падають всередину, звідки неможливо вибратися.

Сітка сплетена з відповідною щільною нитки, товщина якої варіюється в межах 0,7 мм. Діаметр кожного осередку становить 20 мм. Матеріал натягнутий і зафіксований завдяки надійному каркасу, виготовленому з оцинкованого дроту з товщиною 4 мм. Такий матеріал характеризується тривалим експлуатаційним терміном, так як не піддається впливу корозії.

Додатково дріт укомплектований невеликим замком-розпіркою, який помітно спрощує процес розкладання конструкції на водоймі. Також, розпірки беруть активну участь в процесі закріплення пастки в робочому положенні. Після використання, модель легко збирається, не вимагаючи від рибалки багато часу і сил. Для цього буде потрібно розсунути замок на дроті і саморобні раколовки моментально стають плоскої форми. На початку пастки можна побачити, так звану «спідницю», яка запобігає можливу «втечу» вже спійманої здобичі.

Ефективні приманки і установка раколовки

Незважаючи на конструкційні особливості пастки, далеко не останню роль в процесі затримання раків грає підготовлена ​​приманка. З огляду на той факт, що раки мають відмінний нюх, запахи і аромати вони почують на великій відстані. Одним з найбільш ефективних рішень є житній хліб з розтертим часником. Щоб така принада не розпалася в воді, шматочки хліба поміщають в спеціальний панчіх з капрону.

Раколовка чорнильниця, купити яку можна на сайті, має простий спосіб установки. Найчастіше монтаж пастки здійснюється з плавзасоби, так як більшість водойм рясно поросли травою і високими очеретами. Попередньо встановлений поплавок допоможе уникнути можливої ​​втрати ділянки, на якій знаходиться конструкція.

Якщо рибалка надає перевагу проводити монтаж з берегової лінії, тоді доцільно застосувати довгий рогатий шест. Пастки, завдяки сигнальної мотузці, фіксується до рогатині, а шествиставляється з берегової лінії. Після цього, потрібно акуратно і поступово стравлювати сигнальний шнур, що дозволяє опустити пастку на саме дно водойми.

Тепер, купити раколовки може кожен рибалка, який бажає спробувати власні сили в затриманні великих раків.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: