Раколовка гармошка Посилена (Кордова) 3-8 метрів Код: 0086

Доступні опції
Основні характеристики
Тип
Гармошка
Матеріал
Корд

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Раколовка гармошка посилена


На успішний результат риболовлі не доводиться розраховувати без наявності в арсеналі рибалки спеціального пристосування. Так і «полювання» на раків може завершитися даремно витраченими зусиллями і часом, якщо не подбати про придбання спорядження для їх затримання. Якщо у вас з'явилася ідея про поповнення комплекту своїх професійних снастей, яка оформилася в чітку мету: «Куплю раколовку», тоді можете бути впевнені, що в нашому інтернет-магазині ви знайдете те, що вам необхідно. На даній сторінці каталогу вашій увазі представлена ​​вдосконалена раколовка гармошка, відмінною рисою якої є більш тривалий термін служби, ніж у аналогів.

Як влаштована снасть?

Гармошка вважається найбільш популярною і затребуваною моделлю цієї снасті, яку називають ще «кишкою» і «гофрой». Знаряддя лову складається з каркаса, виконаного у формі прямокутника, а також сітне полотна, натягнутого на нього. Раколовка розділена на секції, в кожній з яких зроблені вхідні отвори для потенційної здобичі - тобто для раків. Входи розміщені збоку і в шаховому порядку: якщо в першій секції отвір знаходиться з правого боку, то в другій - з лівого і т.д. Спорядження оснащено виготовленими зі свинцю грузиками, які запобігають його крен в сторону і падіння.

В інтернет-магазині ЗВЗ можна купити посилену раколовку з такими параметрами:

 • товщина нитки сітне полотна: від 0,8 до 1,2 мм;
 • довжина снасті: 3 і 10 м;
 • розміри рамки: від 25х30 і більше.
 • вага знаряддя лову: від 0.7 до 3 кг.

Раколовка називається посиленою, оскільки сітне полотно, натягнуте на каркас, виготовлено з високоміцної потовщеною нейлонової нитки. Дане технічне рішення дозволило значно продовжити загальний строк експлуатації снасті. Паралельно з цим сітне полотна знаряддя лову має і великі, в порівнянні з аналогами, в діаметрі осередку.

Як використовувати раколовку?

Принцип застосування снасті для лову раків полягає у виконанні наступних кроків:

 • Відразу на спорядження кріплять поплавці, що врівноважують ті грузики, якими його оснастив виробник.
 • Потім всередину раколовки закладають приманку з запахом, що привертає раків.
 • Далі знаряддя лову опускають під воду на дно. Здобич наближається до снасті, безперешкодно проникає в неї, поглинає приманку, а вибратися на свободу не може, так як вхідні отвори звужуються в напрямку центру. Крім того, по краях раколовка посилена уловлювачами, які запобігають вислизання ситих раків з пастки.
 • Години через три снасть за допомогою каната піднімають на берег (човен), виймають видобуток, закладають нову приманку і повторюють описаний цикл.

Основні правила розстановки одночасно декількох раколовок говорять про те, що снасті потрібно розміщувати на відстані від 10 до 30 м один від одного, на різних дистанціях від берега і на кількох глибинах. Так є велика ймовірність того, що ловля буде результативною.

Максимально вигідне придбання

Якщо вам необхідна раколовка, купити її в інтернет-магазині ЗВЗ можна:

 • за ціною від виробника;
 • з додатковою знижкою, якщо ви вже купували товар у нас і накопичили бонусні бали;
 • з доставкою «Нової поштою» в будь-який регіон країни;
 • з гарантією, можливістю обміну і повернення.

Задати актуальні питання ви можете нашим менеджерам по телефону. Вони допоможуть зробити правильний вибір і оформити замовлення. Послуга консультування безкоштовна для всіх без винятку.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: