Переносна ручка для човна Код: 0427


Закінчився


Основні характеристики

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Переносна ручка для човна


Вся фурнітура для човнів може бути умовно розділена на дві групи: базові та додаткові. Якщо базова фурнітура використовується для усунення пошкоджень на ПВХ човні, то додаткова дає можливість встановити на плавзасіб пристосування для більш комфортного відпочинку на воді. Установка будь-якої фурнітури не вимагає великих фінансових і трудовитрат, але допомагає отримувати максимальне задоволення від водного відпочинку.

Коли потрібна установка додаткової фурнітури:

  • в процесі експлуатації елементи часто виходять з ладу, ламаються або втрачаються;
  • багато потрібні аксесуари не встановлюються на човен виробниками з метою економії.

В даному розділі представлена ​​можливість купити ручку для човна ПВХ, за допомогою якої можна полегшити процес перенесення човна, спуску її на воду, а також забезпечити безпечне переміщення по воді. Якщо закріпити її на балоні, то можна комфортно і безпечно керувати човном з мотором. Бортову ручку можна використовувати не тільки для перенесення, а й як місце кріплення садка для риби або якоря.

Ручка для човна ПВХ штатно встановлюється на гребних човнах в різних її частинах.

Установчий розмір ручки: 225х100х45 мм.

Вага: 150 г.

Матеріал: ПВХ.

Особливості виробу

Фурнітура для човнів - транспортувальні ручки виготовлені з ПВХ. Це багатошаровий армований матеріал, який має високі характеристики. Завдяки властивостям матеріалу, виріб має такі відмінні риси:

  • здатність витримувати жорсткі погодні умови;
  • стійкість до вологого середовища - не розвиваються процеси гниття;
  • здатність пружинити;
  • можливість швидкого монтажу.


Ручка досить гнучка і не перешкоджає згортанню човна.

Інтернет-магазин ЗВЗ - тільки вигідні покупки

Ручки для перенесення човнів, представлені в каталозі інтернет-магазину ЗВЗ, можуть бути встановлені самостійно. Ми працюємо тільки з перевіреними виробниками, тому можемо гарантувати високу якість товарів.

В інтернет-магазині ЗВЗ представлений великий вибір аксесуарів для рибалок за прийнятними цінами з доставкою по всій території України. Є різні кольори, розміри та конфігурації фурнітури для човнів. Клієнти нашого магазину знайдуть в каталозі човнові аксесуари для реалізації найсміливіших ідей. Оформити замовлення можна, не виходячи з дому чи офісу. Сучасні рибалки вибирають продукцію від спеціалізованого магазину ЗВЗ.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: