Шнур грузовий жорсткий 18гр / м, в оплетке 200м Код: 0366

Відсутній

Основні характеристики Всі характеристики
Тип: Грузовий шнур
Виробник: Україна


Основні характеристики
Тип
Грузовий шнур
Виробник
Україна

Відгуки про товар «Шнур грузовий жорсткий 18гр / м, в оплетке 200м»


Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Грузовий шнур рибальський - відмінний вибір


Грузовий шнур для оснащення рибальських сіток - це спеціальна високоміцна модель подвійного плетіння, яка має додатковий захист у вигляді відповідної синтетичної оболонки. Таким чином, мотузка характеризується відмінними показниками зносостійкості, а також має тривалий експлуатаційний термін.

Така модель необхідна для надійного оснащення нижньої підбори рибальських сіток, тим самим забезпечуючи хороші показники потопаючої здатності і просту постановку сіток в цілому. Запропоноване виріб активно використовують промисловики для виготовлення різних видів рибальських сіток. Це пояснюється універсальністю застосовуваного матеріалу.

Довжина мотка становить 200 метрів. Грузовий шнур для оснащення рибальських сіток вважається незамінним доповненням до риболовного арсеналу кожного сучасного рибалки. За допомогою такої моделі можна сміливо розраховувати на упіймання дійсно великих екземплярів, які водяться в багатьох платних водоймах.

Представлена ​​мотузка вже пройшла відповідні тестові перевірки, після чого компанія-виробник M-Tex запустила власну продукцію в серійне виробництво.

Вигідна покупка грузових шнурів для рибальських сіток

В інтернет-магазині ZvZ представлений величезний каталог сучасної продукції від перевірених виробників. Величезної уваги заслуговує витратний матеріал - спеціальні жорсткі шнури для виготовлення міцних і надійних сіток.

Такі мотузки характеризуються такими особливостями:

  • тривалий термін служби за рахунок застосування якісної сировини;
  • шнур має відмінну зносостійкість;
  • хороші показники міцності;
  • мінімальні показники розтяжності.

З огляду на всі перераховані вище переваги товару, важливо також відзначити його просту експлуатацію. В інтернет-магаізне ZvZ кожен покупець має можливість вибрати і купити грузовий шнур для сіток за демократичною вартістю. Крім того, клієнт має можливість назбирати необхідну кількість бонусних балів, завдяки яким кожна наступна покупка буде набагато дешевше.

Доставка замовленого товару здійснюється за допомогою «Нової Пошти» абсолютно по всіх регіонах України. В результаті, покупець має можливість отримати власну покупки протягом декількох днів.

 

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.