Шнур плаваючий Фінський 8 грам / 1м, 75м Код: 0368


Закінчився


Основні характеристики
Виробник
Фінляндія

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Фінський плаваючий шнур - відмінне і практичне рішення

 

Вибираючи якісний і міцний плаваючий шнур для риболовних сітей, багато досвідчені рибалки віддають свою перевагу вже перевіреному варіанту від компанії-виробника M-Tex. Представлена ​​модель характеризується підвищеною міцністю, має необхідну щільність, зносостійкість і тривалий термін експлуатації в цілому.

Ці мотузки вважаються вкрай популярними в процесі виготовлення промислових сіток. Спеціальні сітки, характерною особливістю яких є заховані всередину шнура поплавці і грузики, називаються Фінськими (звідси і пішла назва даного вироби - Фінський шнур).

Поплавочние вироби мають у своєму складі синтетичний матеріал, який надійно захований всередині. Таким чином, шнур має мінімальну розтяжність і відмінно підходить для рибалок, які віддають перевагу «полювати» на бажані трофейні екземпляри.

Як правило, плаваючий шнур для рибальських сіток особливо затребуваний серед промисловиків, які займаються розведенням різних видів риб у власному водоймі. Крім того, такі мотузки активно використовуються рибалками, які вважають за краще ловити великі екземпляри на приватних платних водоймах.

ЗВЗ - інтернет-магазин популярних і якісних товарів

Магазин ЗВЗ пропонує увазі рибалок щільний Фінський шнур, який послужить основою для виготовлення міцних сіток, здатних витримати навіть великих екземплярів. Більшість покупців вибирають перевірені і якісні матеріали, які не підведуть в найвідповідальніший момент.

Характеристики товара:

  • довжина мотка становить 75 мм;
  • діаметр шнура - 6 мм;
  • вантажопідйомність вироби - 8 грам на 1 метр.

З огляду на всі вищевказані характеристики, сітка буде перебувати на поверхні води. Якщо ж рибалка використовує більше вантажив, тоді сітка опуститься нижче на дно водойми.

Така універсальна продукція дозволяє кожному досвідченому промисловиків самостійно вибрати, який тип сітки потрібно і можна зробити. Купити шнур для посадки сіток  в Україні пропонує наш інтернет-магазин ЗВЗ. Ми надаємо гарантію на власну продукцію - 14 днів з моменту здійснення покупки. У разі невідповідності продукції, наші менеджери організують термінову заміну однієї моделі на іншу. Отримати оформлений замовлення можна за допомогою служби «Нова Пошта».

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: