Шнур плаваючий з поплавком в шнурі 10 грам / 1м, 75м Код: 0370


Закінчився


Основні характеристики
Виробник
Україна

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Поплавковою шнур для сіток - бюджетний і дуже практичний варіант


Представлений плаваючий шнур для сіток - це відмінне рішення для самостійного виготовлення сіток для промисловиків. Такий універсальний товар відмінно підійде для виготовлення різних видів сіток, призначених для успішного «полювання» на трофейні екземпляри на багатьох платних водоймах.

Сучасна модель відноситься до бюджетної категорії. У цьому виробі всередину лісочного фала вплетений спеціальний плаваючий наповнювач, в якості якого компанія-виробник M-Tex використовувала спінений поліетилен. Кожен з матеріалів розташований на певній відстані, яке потрібно для забезпечення потрібного ступеня плавучості.

Рибальські сітки, доповнені такою мотузкою, відрізняються тривалим терміном служби і досить простий експлуатацією, що особливо важливо для початківців рибалок. Запропонований плаваючий шнур для сітки є незамінним рішенням для тих, хто бажає «полювати» на великі екземпляри. Завдяки вплетеними плаваючого наповнювача, запобігає можливість заплутування матеріалу, що позитивно позначається на результатах рибної «полювання» в цілому.

Вибір якісних плаваючих шнурів для виготовлення сіток

Представлена ​​продукція від відомої компанії-виробника M-Tex - це ідеальне поєднання високих показників міцності, необхідної щільності і гідної якості. Демократична вартість на плаваючий шнур є ще однією незаперечною перевагою, яке підвищує споживчий попит на дану продукцію.

Головні характеристики сучасної моделі:

  • довжина мотка досягає 300 метрів;
  • вантажопідйомність вироби становить 8 грам на 1 метр.

Якщо рибалка буде використовувати для своїх сіток грузика до 8 грам, сітка буде перебувати на поверхні води. При збільшенні ваги вантажив, сітка поступово опускатиметься в нижні шари водойми, дістаючи до самого дна.

Інтернет-магазин ЗВЗ допоможе кожному покупцеві зробити правильний вибір і купити якісні посадочні шнури для рибальських сіток в запропонованому каталозі товарів.

Доставка оформленого замовлення здійснюється протягом декількох днів (конкретну кількість днів безпосередньо залежить від регіону) по всій території України. Отримати покупку можна у відділенні служби «Нова Пошта».

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: