Дуги на павук 2х2 (Пружинна сталь) Код: 0056


Закінчився


Основні характеристики
Розмір
2х2 метра
Виробник
Україна
Вага
1,9кг

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Дуги для павука поліпшені 2х2 (Полімерне покриття)


Вибір дуг для павука - це завдання, яке виникає перед рибалками, охочими виготовити або відремонтувати знаряддя лову своїми руками. Сучасний асортимент комплектуючих досить широкий. Крім параметрів, вироби відрізняються матеріалом, використаним для їх виготовлення. Інтернет-магазин ЗВЗ має вигідну пропозицію для клієнтів, які перебувають в пошуку надійних і відносно недорогих комплектуючих - поліпшені дуги на павук рибальський з захистом від корозії.

Що таке полімер?

Матеріалом для виробництва представлених увазі покупців дуг є сталевий прут. Його діаметр дорівнює 5 мм. Особливість комплектуючих - наявність полімерного покриття, тобто захисного шару, спеціально нанесеного на поверхню виробів з метою підвищення їх експлуатаційних характеристик.

Це термічний процес, вироблений відповідно до військової технологією Харківського заводу. В ході процедури метал покривається ультратонкой плівкою, що перешкоджає проникненню вологи і окислення. Завдяки якісній зварюванню й обробці (контроль над якими здійснюється майстром з 30-річним стажем!) Представлені в каталозі дуги на павук потрапили в розряд кращих комплектуючих, наявних на вітчизняному ринку товарів для риболовлі.

У чому відмінність дуг з полімерним покриттям від стандартних?

Наявність захисного шару не приводить до зниження пружності стали. Дуги для рибальського павука з полімерним покриттям можна використовувати для риболовлі в будь-яких умовах, включаючи і несприятливі кліматичні зони, оскільки комплектуючі володіють такими перевагами:

 • підвищеним рівнем міцності;
 • відмінною опірністю впливу зовнішніх факторів: ультрафіолетового випромінювання, критично високих і низьких температур, солоної води і т. д .;
 • більш високою стійкістю до корозійних процесів;
 • доступною ціною завдяки низькій собівартості технології.

Таке антикорозійне покриття, як полімер, дозволяє підвищити тривалість експлуатації дуг, в порівнянні зі стандартними, практично в три рази. А це значить, що не виникне необхідності в частій їх заміні, тому застосування таких виробів набагато економічніше.

Які дуги представлені в асортименті магазину?

Комплектуючі реалізуються в наборі з хрестовинами. Готовий комплект включає в себе одну хрестовину і чотири дуги. Компанія ЗВЗ надає постійним і потенційним клієнтам можливість купити дуги на павук з такими параметрами:

 • Павук 1х1м (довжина дуги - 140 см);
 • Павук 1,5х1,5 (довжина дуги - 180 см);
 • Павук 2х2 (довжина дуги - 220 см).
 • Павук 2,5х2,5 (довжина дуги 2.2м) (В складеному вигляді 1,15см)

Зверніть увагу! Всі розміри дуг вказані в робочому стані: цифри 1х1, 1,5х1,5, 2х2 описують не довжину кожної дуги, а параметри готових павуків після установки комплектуючих. А це означає, що і сітне полотно для снастей необхідно вибирати розмірами 1х1, 1,5х1,5, 2х2 відповідно.

Як дуги встановлюються на павук?

Одним кінцем (нижнім) кожна дуга входить в кутовий отвір упора-підйомника. Таким чином виконується кріплення сітне полотна до основи. З цього краю на дузі є невелика насічка. Вона забезпечує міцну фіксацію сетеполотна і запобігає його зісковзування.

Другим кінцем (верхнім) все дуги входять в отвір хрестовини, з'єднуючись в загальній вершині. Перевага придбання дуг в наборі з хрестовиною - 100% відповідність діаметра елементів розміром отвору: дуги будуть входити в нього вільно (для установки не знадобиться прикладання фізичних зусиль), але не стануть бовтатися і випадати.

Як проводиться ловля риби за допомогою павука?

Дана снасть служить знаряддям для лову й малька, і риби великих різновидів. Чим менше розмір планованого видобутку, тим дрібніше вічка повинні бути у сітне полотна. Рекомендується використовувати спорядження в тих зонах водойм, де риба концентрується у великих кількостях: місця нересту, перешкоди на шляху, гідротехнічні споруди, заводи з повільним круговою течією, що є сусідами з бистрина. Опускати павук слід на рівне або злегка похиле дно.

Підйом снасті здійснюється регулярно через певні часові інтервали (наприклад, 10 хвилин). Існує кілька способів витягування снасті з води. Якщо рибалка виконувалася з використанням маленьких і середніх за розміром конструкцій з моста або пірсу, їх дістають вручну за допомогою мотузки. У разі лову з човна або берега для підйому спорядження застосовують жердини необхідної довжини. Павук рибальський здатний забезпечити гарантований улов у великих обсягах.

Умови придбання дуг

У нашому інтернет-магазині можна купити дуги на павук (з полімерним покриттям), зробивши замовлення прямо на сайті або в телефонному режимі, зв'язавшись з менеджерами компанії. Переваги, які отримують наші клієнти, - це:

 • безкоштовна консультація співробітників магазина щодо вибору виробів;
 • програми лояльності для покупців (система накопичувальних балів, що дозволяє отримати знижку на товар);
 • організація доставки транспортними компаніями і в усі регіони України;
 • відсутність націнок, а, отже, необхідності переплачувати за бренд і логістику.

Ми надаємо можливість придбати комплекти дуг не тільки в роздріб, а й оптовими партіями. Для уточнення оптових цін на комплектуючі звертайтеся до менеджерів за телефоном, вказаним на сайті.

Оцініть переваги вітчизняних комплектуючих для знарядь рибного лову на власному досвіді без ризику і переплат.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: