Дуги на павук 1.5х1.5 (Пружинна сталь) Код: 0057


Основні характеристики Всі характеристики
Матеріал: Сталь 70-Г (пружинна)
Комплектація: 4 цілих дуги, хрестовина
Розмір: 1.5х1.5 метра
Виробник: Україна
Вага: 1,7кг


Основні характеристики
Матеріал
Сталь 70-Г (пружинна)
Комплектація
4 цілих дуги, хрестовина
Розмір
1.5х1.5 метра
Виробник
Україна
Вага
1,7кг

Відгуки про товар «Дуги на павук 1.5х1.5 (Пружинна сталь)»


Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Дуги для павука поліпшені 1.5х1.5 (Полімерне покриття)


Купити дуги на павук - відповідальне завдання, виконання якої вимагає максимальної уважності в процесі вибору. Сучасний асортимент виробів колосально широкий. Потрібно підбирати такі комплектуючі, які будуть не тільки доступними у фінансовому відношенні, але в той же час практичними і довговічними. Інтернет-магазин ZvZ пропонує придбати дуги з поліпшеними за рахунок полімерного покриття, властивостями. Для використання дуг вам знадобиться полотно на рибальський павук 1.5х1.5  зліски або з нитки.

Призначення полімерного покриття

Покриття дуг цинком є ​​технологією створення антикорозійного шару на поверхні стали. Переваги таких виробів перед стандартними:

 • більш висока міцність;
 • здатність витримувати без найменших ушкоджень вплив солей у воді, ультрафіолетових променів, несприятливого температурного режиму;
 • раціональна ціна (процедура покриття має незначну собівартість).

Покращені дуги на павук здатні прослужити в три рази довше, ніж стандартні вироби. Комплектуючі швидко самоокупним - протягом перших кількох місяців експлуатації снасті, оскільки не виникне необхідності часто їх міняти.

Технологія полімерного покриття

Нанесення цинкового шару на сталеву поверхню кожної дуги на павук проводиться термічним методом за технологією, розробленою співробітниками Харківського танкового заводу. Результатом процедури стає поява на виробі тонкої, непомітною плівки, яка запобігає саме мінімальну взаємодію матеріалу з зовнішніми факторами, здатними викликати окислення та інші деформації металу. При цьому рівень пружності стали залишається незмінним.

Контроль над виконанням зварювання і обробки дуг цинком здійснюється професіоналами, чий досвід роботи в даній сфері перевищує 30 років. Тому немає підстав сумніватися в якості комплектуючих і їх стійкості до зношування.

Правильний монтаж дуг

Для початку необхідно розібратися, який кінець дуги є верхнім, а який - нижнім. Це нескладно, адже на нижньому краї зроблена петля. Вона необхідна для надійного прикріплення сетеполотна до упору-підйомника. Отже, нижнім краєм кожну з чотирьох дуг, передбачених в конструкції павука, слід вставити в один з кутів упору-підйомника.

Верхнім же кінцем комплектуючі входять в хрестовину. Свідченням того, що дуги і хрестовина підібрані правильно, є такі показники: установка дуг в загальну вершину проводиться легко і не вимагає прикладання значних фізичних зусиль, але при цьому дуги не падають і не вислизають з отвору.

Які дуги можна знайти в нашому інтернет-магазині?

Специфіка нашого асортименту полягає в тому, що всі дуги на павук продаються в складі готових наборів з хрестовинами. Один комплект - це чотири дуги і одна хрестовина. Перевага такої покупки пов'язано з тим, можна бути на 100% впевненим у відповідності діаметра дуг розміром отвори в хрестовині. В наявності є набори з такими параметрами дуг, диметр яких дорівнює 0,5 см:

 • 1х1, де довжина виробів становить 1,1 м;
 • 1,5х1,5, в яких комплектуючі мають довжину 1,4 м;
 • 2х2, де довжина дуг дорівнює 1,8 м.

Купуючи комплектуючі, слід враховувати, що параметри 1х1, 1,5х1,5 і 2х2 є робочими розмірами, описувати не довжину дуг, а розміри готових павуків, які виходять в результаті прикріплення комплектуючих. Відповідно, і сітне полотно для споряджень повинно мати параметри 1х1, 1,5х1,5 або 2х2.

Риболовля за допомогою павука: про що слід пам'ятати і новачкові, і професіоналові?

Павук рибальський - це снасть, яка здатна забезпечити гарантований об'ємний улов. За допомогою спорядження зручно «відкривати полювання» і на малька, і на рибу великих розмірів. Відповідно до цього необхідно вибирати сетеполотна для павука: чим дрібніше передбачувана видобуток, тим менший діаметр повинні мати вічка сітки, і навпаки.

Слід пам'ятати, що для риболовлі із застосуванням павука підходять не всі зони водойм, а тільки ті, де риба скупчується в великих кількостях, оскільки специфіка даної снасті - це масовий вилов. Опускати спорядження раціонально в місцях нересту, біля донних перешкод, що перегороджують рибі шлях, у гідротехнічних споруд, а також там, де бистрини сусідять з тихими і спокійними заводями.

Зверніть увагу! Перед зануренням павука під воду слід переконатися, що в обраному місці водойми дно ідеально рівне або ж має легкий, ледь помітний нахил. В іншому випадку конструкція не зможе втриматися у вертикальному положенні і повноцінно виконати свою функцію.

Процес риболовлі з павуком відбувається за такою технологією. Занурену снасть залишають під водою на певний час, через яке піднімають, виймають з неї видобуток і знову опускають у водойму. Інтервали між зануренням - підняттям повинні бути приблизно однаковими (близько 10 хвилин в середньому). Щоб витягнути павук з води, стоячи на пірсі або мосту, рибалки користуються мотузками, а з човна або берега використовують необхідної довжини жердину. Дотримуючись наведених порад, можна отримати багатий улов.

Вигідна пропозиція від компанії ZvZ

Якщо ви займаєтеся виробництвом рибальських снастей або плануєте полагодити павук рибальський в домашніх умовах, пропонуємо вам придбати комплектуючі з нашого електронного каталогу. Для цього не доведеться виходити з дому або офісу - достатньо оформити заявку на сайті і відправити її нам. Ми гарантуємо:

 • оперативну обробку замовлення;
 • швидку збірку товару відповідно до поданих заявок клієнта;
 • організацію доставки в будь-який населений пункт України «Нової поштою» або інший транспортною компанією (за попереднім погодженням);
 • раціональну політику ціноутворення, виключає необгрунтовані націнки на продукцію;
 • участь постійних покупців в програмі лояльності, що дозволяє розплатитися накопиченими бонусними балами;
 • купити дуги на павук поліпшені оптовими партіями.

Для уточнення оптової ціни на комплектуючі звертайтеся в телефонному режимі до співробітниками інтернет-магазину. При необхідності вони нададуть професійну консультацію і допоможуть придбати той варіант виробів, який повністю відповідає вашим запитам.

 

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.