Дуги на павук 1.5х1.5 (Пружинна сталь) Код: 0057


Основні характеристики
Розмір
1.5х1.5 метра
Виробник
Україна
Вага
1,7кг

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Дуги для павука 1.5 на 1.5м з Пружинної сталі


Купити дуги на павук - відповідальне завдання, виконання якого вимагає максимальної уважності в процесі вибору. Сучасний асортимент виробів колосально широкий. Потрібно підбирати такі комплектуючі, які будуть не тільки доступними у фінансовому відношенні, але водночас практичними і довговічними. Інтернет-магазин ЗВЗ пропонує придбати дуги з пружинної сталі. Для використання дуг вам знадобиться полотно на рибальський павук 1.5х1.5 з волосіні або з нитки.

Правильний монтаж дуг

Для початку необхідно розібратися, який кінець дуги є верхнім, а який - нижнім. Це нескладно, адже на нижньому краї зроблено петлю. Вона необхідна для надійного прикріплення сітне полотна до упору-підйомника. Отже, нижнім краєм кожну з чотирьох дуг, передбачених у конструкції павука, слід вставити в один із кутів упору-підйомника.

Верхнім же кінцем комплектуючі входять у хрестовину. Свідченням того, що дуги і хрестовину підібрано правильно, є такі показники: встановлення дуг у загальну вершину відбувається легко і не вимагає докладання значних фізичних зусиль, але водночас дуги не хитаються і не вислизають з отвору.

Які дуги можна знайти в нашому інтернет-магазині?

Специфіка нашого асортименту полягає в тому, що всі дуги на павук продаються у складі готових наборів з хрестовинами. Один комплект - це чотири дуги і одна хрестовина. Перевага такої покупки пов'язана з тим, що можна бути на 100 % впевненим у відповідності діаметра дуг розміру отвору в хрестовині. У наявності є набори з такими параметрами дуг, диметр яких дорівнює 0,5-0,6 см:

  • 1х1, де довжина виробів становить 1,1 м;
  • 1,5х1,5, в яких комплектуючі мають довжину 1,4 м;
  • 2х2, де довжина дуг дорівнює 1,8 м.

Купуючи комплектуючі, слід враховувати, що параметри 1х1, 1,5х1,5 і 2х2 є робочими розмірами, які описують не довжину дуг, а розміри готових павуків, що утворюються в результаті прикріплення комплектуючих. Відповідно, і сітне полотно для споряджень повинно мати параметри 1х1, 1,5х1,5 або 2х2.

Риболовля за допомогою павука: про що слід пам'ятати і новачкові, і професіоналу?

Павук рибальський - це снасть, яка здатна забезпечити гарантований об'ємний улов. За допомогою спорядження зручно "відкривати полювання" і на малька, і на рибу великих розмірів. Відповідно до цього необхідно вибирати сітне полотно для павука: що дрібніша передбачувана здобич, то менший діаметр мають мати вічка сітки, і навпаки.

Слід пам'ятати, що для риболовлі із застосуванням павука підходять не всі зони водойм, а тільки ті, де риба скупчується у великих кількостях, оскільки специфіка цієї снасті - це масовий лов. Опускати спорядження раціонально в місцях нересту, біля донних перешкод, що перегороджують рибі шлях, біля гідротехнічних споруд, а також там, де бистрини є сусідами з тихими і спокійними заводями.

Зверніть увагу! Перед зануренням павука під воду слід переконатися, що в обраному місці водойми дно ідеально рівне або ж має легкий, ледь помітний нахил. Інакше конструкція не зможе втриматися у вертикальному положенні і повноцінно виконати свою функцію.

Процес риболовлі з павуком відбувається за такою технологією. Занурену снасть залишають під водою на певний час, через який піднімають, виймають з неї здобич і знову опускають у водойму. Інтервали між зануренням - підняттям мають бути приблизно однаковими (близько 10 хвилин у середньому). Щоб витягнути павука з води, стоячи на пірсі або мосту, рибалки користуються мотузками, а з човна або берега застосовують необхідної довжини жердину. Дотримуючись наведених порад, можна отримати багатий улов.

Вигідна пропозиція від компанії ЗВЗ

Якщо ви займаєтеся виробництвом рибальських снастей або плануєте полагодити павук рибальський в домашніх умовах, пропонуємо вам придбати комплектуючі з нашого електронного каталогу. Для цього не доведеться виходити з дому чи офісу - достатньо оформити заявку на сайті та надіслати її нам. Ми гарантуємо:

  • оперативну обробку замовлення;
  • швидку збірку товару згідно із заявкою клієнта;
  • раціональну політику ціноутворення, що виключає необґрунтовані націнки на продукцію;
  • купити дуги на павук із пружинної сталі, оптовими партіями.

Для уточнення оптової ціни на комплектуючі звертайтеся в телефонному режимі до співробітників інтернет-магазину. За необхідності вони нададуть професійну консультацію і допоможуть придбати той варіант виробів, який повністю відповідає вашим запитам.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: