Розбірні дуги на павук 2.5х2.5 (Пружинна сталь) Код: 0059


Закінчився


Основні характеристики
Розмір
2.5х2.5 метра
Виробник
Україна
Вага
2,1кг

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Розбірні дуги для павука 2,5х2,5 (Полімерне покриття)


Які купити дуги для павука рибальського 2,5м з нитки або з ліски - це питання, з яким стикаються і професіонали, і новачки, які вирішили своїми руками виготовити або оновити снасть. Дедалі популярнішими на вітчизняному ринку стають розбірні вироби з полімерним покриттям, оскільки вони мають ряд переваг, в порівнянні зі стандартними:

 • компактність, що забезпечує зручність транспортування і зберігання;
 • надвисока міцність;
 • підвищена стійкість до корозії під впливом факторів зовнішнього середовища;
 • низька ціна.

Тим, хто вирішив скористатися дугами з покриттям, на особистому досвіді вдалося переконатися, що вони здатні прослужити втричі довше, ніж вироби зі сталі без захисного покриття.

Технологія покриття стали полімерним шаром

Дуги для павука напилюється по військовій технології, розробленої, протестованої і використаної фахівцями танкового заводу в г. Харьков. Процес виготовлення комплектуючих перебував під контролем майстра, який володіє більш ніж 30-річним стажем роботи і не з чуток знає тонкощі процедури зварювання і обробки металевої поверхні. У зв'язку з цим вироби по праву вважаються одними з кращих на українському ринку рибальських снастей і матеріалів для їх виробництва.

Полімерне покриття виконується термічним способом і призводить до появи на металі найтоншої плівки, здатної звести до нуля можливість впливу вологи на сталь і її подальшого окислення. Поширена в наші дні покриття дуг ґрунтовкою не забезпечує 100% захисту від корозії, на відміну від полімерного шару.

Параметри продукції

В електронному каталозі интерне-магазину ЗВЗ можна придбати комплекти, що складаються з чотирьох розбірних дуг і однієї хрестовини. У наборі представлені дуги для павука рибальського розміром 2,5х2,5 м. Це робочий параметр, який вказує не так довжину кожної дуги, а описує розміри отриманого після монтажу комплектуючих знаряддя лову. Відповідно, щоб оснастити спорядження повністю, слід використовувати сетеполотна також розміром 2,5х2,5 м.

Повна довжина дуг з даного комплекту дорівнює 2,2 м, а в складеному вигляді - 1,15 м. Вироби мають форму сталевих прутів діаметром:

 • 0,6 см - на ділянці, близькому до хрестовини;
 • 0,5 см - в іншій частині.

Матеріалом для їх виробництва послужила «Сталь 70» - високоякісний метал, який використовується для виготовлення ресор, пружин та інших деталей, головними властивостями яких повинні бути пружність і зносостійкість.

Купівля готових наборів більш вигідна, ніж придбання дуг і хрестовини окремо. Так як в цьому випадку діаметр дуг буде 100% відповідати діаметру отвору хрестовини, а виготовлений з їх використанням павук рибальський стане міцним і надійним спорядженням.

Як оснастити павук дугами?

Конструкція павука для рибного лову передбачає використання одночасно чотирьох дуг. Нижнім кінцем вони входять в кутові отвори на підставі упору-підйомника. З їх допомогою на снасті утримується сітне полотно. Верхній кінець кожного виробу повинен бути вставлений в отвір в хрестовині. У підсумку всі чотири дуги для павука виявляться зібраними в загальній вершині.

Зверніть увагу! Якщо під час виготовлення або поновлення павука ви помітили, що для того, щоб вставити дуги в призначені для цього отвори потрібно прикладати значну фізичну силу, або вони, навпаки, похитуються і вислизають, це перша ознака неправильного підбору комплектуючих.

Лов риби за допомогою павука

Збираючись на риболовлю з павуком, перш за все, необхідно визначитися з бажаною здобиччю і місцем лову. Залежно від того, яку рибу ви плануєте ловити, потрібно вибирати відповідну сетеполотна. Дрібні різновиди вимагають застосування сітки з осередками невеликого діаметра, а для великих підійдуть великі вічка.

Визначаючись з місцем риболовлі, слід пам'ятати золоте правило: павук - це снасть для масових уловів, тому і ставити його слід там, де потенційна здобич збирається у великих кількостях. Такі зони знаходяться:

 • у гідротехнічних споруд;
 • в місцях нересту;
 • біля донних перешкод;
 • в розташованих по сусідству з бистрина тихих заводях.

Вибравши необхідну зону водойми, слід переконатися, що дно в її межах повністю рівне. Припустимі лише ледь помітні його нахили. В іншому випадку павук може перевернутися, зісковзнути, і всі старання рибалки будуть зведені до нуля.

Занурювати снасть під воду слід на певний проміжок часу (близько 10 хвилин) і регулярно її піднімати, щоб дістати здобич. З пірса або моста підйом зручно виконувати за допомогою мотузки, особливо, якщо саме спорядження невеликих розмірів, а з човна або берега - з використанням надійного жердини. Перевага павука - в тому, що він забезпечує гарантовану видобуток у великих обсягах при виконанні перерахованих вище вимог до організації риболовлі.

Чому вигідно купити розбірні поліпшені дуги у нас?

Компанія ЗВЗ надає своїм потенційним і постійним клієнтам можливість зробити вигідне придбання, оскільки:

 • у нас діє для всіх категорій товарів система накопичувальних балів, якими можна розплачуватися за покупку, отримуючи, таким чином, знижку;
 • ми не практикуємо націнок на продукцію, підтримуємо збалансовану політику ціноутворення, що робить снасті і комплектуючі до них доступними для всіх категорій клієнтів;
 • наша компанія рада співпраці з покупцями з усіх регіонів країни, тому здійснює відправку замовлень «Нової поштою» або за домовленістю з клієнтом іншої транспортної компанією в будь-який населений пункт;
 • менеджери інтернет-магазину завжди готові надати професійну допомогу при виборі необхідного товару, надавши безкоштовну консультацію по телефону;
 • у нас можна купити дуги для павука розбірні оптом, попередньо уточнивши оптові розцінки в телефонному режимі.

Більше немає необхідності економити фінансові кошти на шкоду якості снастей і матеріалів для них - ЗВЗ вдалося знайти золоту середину між цими показниками.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: