Дуги на павук (Підйомник) 2.5 на 2.5м Код: 0033


Закінчився


Основні характеристики
Комплектація
4 цілих дуги, хрестовина
Виробник
Україна
Вага
2,2кг

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Дуги для павука рибальського 2,5 на 2,5 м


Рибалки, в чиєму арсеналі снастей є павук рибальський 2,5 на 2,5 м з ліски або з нитки, рано чи пізно стикаються з необхідністю придбання комплектуючих для нього, в тому числі і дуг. Купівля окремих елементів до спорядження може бути пов'язана як з потребою їх заміни в результаті зносу в процесі інтенсивної експлуатації, так і зі змінами умов риболовлі. У будь-якому випадку значно ефективніше і вигідніше у фінансовому відношенні обзавестися новими комплектуючими, ніж купувати іншу снасть.

Особливості дуг як складового компонента павука

У конструкцію павука включені чотири дуги. Одним кінцем кожна з них входить в кут упору-підйомника, а іншим - в отвір в хрестовині. Саме в верхній частині снасті все дуги для павука рибальського з'єднуються в одному центрі за допомогою хрестовини. Важливо, щоб їх можна було вставити в хрестовину без значних зусиль. Але при цьому кріплення повинно бути настільки міцним, щоб вони не випали.

Сьогодні придбати дуги для павука для лову риби можна з різних матеріалів - алюміній, гнучка лоза, сталь. У нашому інтернет-магазині представлені вироби, вироблені з легованої сталі Т50, яка відрізняється такими властивостями:

  • пружність;
  • стійкість до появи іржі під впливом води;
  • довгий період експлуатації;
  • здатність протистояти механічних пошкоджень.

У нас можна купити дуги на павук для лову риби в комплекті з хрестовинами. Комплектуючі, які входять в набори, на 100% відповідають в діаметрі один одному, виключаючи неприємну можливість розбіжності параметрів, яка часто має місце при роздільній покупці компонентів.

Які дуги придбати: правила вибору

Підбір комплектуючих необхідно проводити в залежності від глибини водойми, в якому ви збираєтеся рибалити. Чим більше глибина, тим дуги на павук рибальський повинні бути довшими, щоб хрестовина не опинилася під водою.

У нас представлені дуги для рибальського павука, що мають такі параметри:

  • 2,5х2,5 м. Товщина комплектуючих становить 6 мм;
  • 2х2 м. Такі дуги досягають в товщину 5 мм;
  • 1,5х1,5 м. Товщина компонентів даного розміру дорівнює 4 мм;
  • 1х1 м. Це дуги з товщиною 4 мм.

Якщо вам потрібна кваліфікована допомога в підборі складових елементів конструкції рибальського павука, консультанти інтернет-магазину нададуть її безкоштовно. Спробуйте оновити свою снасть швидко і недорого - для цього всього лише потрібно купити дуги на павук рибальський зі сталі і можна впевнено вирушати за наступним уловом.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: