Дуги на павук 2х2 (Склопластик) Код: 0032


Основні характеристики
Матеріал
Склопластик + larit L285
Комплектація
4 цілих дуги, хрестовина
Розмір
2х2 метра
Виробник
Україна
Вага
0.5кг

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Дуги для павука рибальського 2 на 2м


Однією з найбільш ефективних і простих у використанні снастей для риболовлі є павук рибальський 2 на 2м з нитки або з ліски.

І якщо в результаті інтенсивної експлуатації деякі елементи конструкції вимагають заміни, завжди можна придбати комплектуючі, на 100% відсотків сумісні з вашим спорядженням. Дуги для павука рибальського - це частина снасті, купити яку найскладніше, оскільки непросто знайти справді якісні вироби. У нашому інтернет-магазині представлені дуги, матеріалом для виготовлення яких став склопластик.

Яке місце займають дуги в конструкції павука?

У складі снасті є всього чотири дуги. З того кінця кожної з них, яким вони кріпляться до кутів упору-підйомника, зроблені насічки. Їх призначення - забезпечити міцне прикріплення сітне полотна і не дати йому раптово зісковзнути. Інший же кінець кожної дуги на павук для лову риби вставляється в хрестовину. Таким чином, вони сходяться фактично в одному центрі.

У нашому інтернет-магазині можна придбати готові комплекти, що включають не тільки дуги для рибальського павука, а й хрестовину. Купівля готового набору - це гарантований спосіб уникнути можливих розбіжностей діаметрів дуг і хрестовини.

Переваги сталевих дуг

На тлі інших матеріалів, з яких виробляють дуги на павук рибальський (алюміній, лоза), легована сталь володіє такими перевагами:

  • стійкість до пошкоджень під впливом механічних впливів;
  • висока пружність;
  • здатність протистояти появі іржі завдяки полімерному складу;
  • тривалий термін служби.

Вироби є яскравими прикладом оптимального поєднання високої якості з доступною вартістю, яка здатна окупитися при інтенсивному використанні снасті в найближчі місяці.

Як вибрати дуги?

Всі дуги для павука для лову риби відрізняються довжиною та товщиною. У нашому асортименті представлені комплектуючі таких розмірів :

  • 2х2 м;
  • 1,5х1,5 м.

Для підбору дуг необхідно визначитися з тим, в якому водоймі буде проводитися вилов риби. Чим більше глибина, тим довше дуги на павук рибальський купити потрібно.

Немає необхідності купувати нову снасть. Можна заощадити фінанси і купити якісні комплектуючі, встановивши які, ви зможете продовжувати насолоджуватися процесом і результатом риболовлі.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: