Основні характеристики
Виробник
Україна

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Клапан Borika - один з найбільш часто використовуваних клапанів


Клапан Borika - це сучасна високоякісна модель, призначена для ПВХ човнів. Виріб повністю виконаний з ударостійкого, зносостійкого і щільного пластику, який характеризується тривалим терміном експлуатації. Дійсно, клапан для човна ПВХ, купити який можна на нашому офіційному сайті, підлягає заміні в двох найбільш поширених випадках:

У разі втрати колишньої моделі.

Коли колишня модель вважається «Не робоча», в результаті тривалої експлуатації.

Довговічна і високоякісна деталь розрахована на величезний тиск повітряного потоку. Нова модель відмінно стримує повітря всередині плавзасобу, незалежно від максимального навантаження на човен. Клапан здатний впоратися з високими температурними показниками (вплив сонячних променів) або ж з підвищеним рівнем вологості.

У порівнянні зі старими моделями, які необхідно було вклеювати, новий клапан для човна ПВХ, купити який можна за демократичною вартістю, акуратно вкручується на своє місце. Такий спосіб монтажу позитивним чином позначається на термінах і, безпосередньо, сам процес експлуатації плавзасоби від компанії Borika. До того ж, представлені сучасні деталі набагато швидше і простіше змінювати, що особливо важливо новачків, які ще жодного разу не стикалися з проблемою заміни клапанів.

Каталог якісних клапанів для човнів в магазині ЗВЗ

В інтернет-магазині ЗВЗ запропоновані моделі клапанів, діаметр різьблення яких становить 37 мм, а крок різьблення - 3,5 мм. Простий і зрозумілий процес монтажу, вигідна вартість, гідну якість, міцний матеріал - це далеко не всі переваги сучасної колекції клапанів, призначених для плавзасобів від компанії Borika.

Щоб купити клапан для човна ПВХ, вам не потрібно витрачати власний час на тривалі пошуки певної моделі, так як на нашому офіційному сайті є все необхідне.

Дізнатися більше докладної інформації про терміни доставки, правильному оформленні замовлення або про можливі способи оплати - можна від наших менеджерів. Скориставшись зазначеними номерами телефону, клієнт зможе задати питання і отримати вичерпні відповіді.

Жителі різних областей України зможуть отримати свою покупку за допомогою кур'єрської служби «Нова пошта». Терміни доставки товару безпосередньо залежать від регіону.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: