Клапан зливний Borika-BS4 (З разжимною кришкою) Код: 0331

Доступні опції


Закінчився


Основні характеристики

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Клапан зливний Borika - відмінний вибір для вашої човни


Зливний клапан човни ПВХ є незамінним конструктивним елементом надувного транспортного засобу. Деталь призначена для здійснення скидання води, яка випадково потрапила у внутрішню порожнину човна. Користувачам транспортних засобів такого типу відомо, що подібної ситуації неможливо уникнути під час їх експлуатації.

Човни старих моделей виробники оснащували спеціальними фланцями, які вклеювалися в конструкцію. У них і вкручували зливні клапани. Проте, в процесі використання транспортних засобів чітко проявилася ненадійність таких з'єднань - вони не були розраховані на високий тиск. Сучасні виробники надувних ПВХ човнів внесли корективи в конструкцію своїх виробів. Тепер транспортні засоби доповнюються НЕ вклеюються клапанами, а щільно закручуються, обжимаються ПВХ текстиль.

Зливні клапани мають властивість з часом зношуватися або просто губитися. Якщо ви зіткнулися з однією із зазначених ситуацій, немає необхідності утилізувати човен і купувати нову. Команда нашого інтернет-магазину готова вам допомогти. У нашому асортименті представлені клапани без перебільшення на 99% надувних водних транспортних засобів, які коли-небудь були випущені. Щоб їх замінити, вам знадобляться спеціальні ключі. Їх ви теж зможете придбати у нас.

Характеристики та переваги клапана Borika

Щоб виготовити комплектує, виробник скористався високоякісним пластиком. Ця деталь характеризується сумісністю з більшістю сучасних човнів ПВХ. Клапан володіє такими перевагами:

 • здатністю витримувати сильні механічні дії без найменших деформацій;
 • стійкістю до ультрафіолетових променів;
 • непідвладні деструктивному впливу солі, що міститься у воді;
 • здатністю протистояти пошкоджень під впливом різних температур;
 • тривалим періодом експлуатації.

Клапан вбудовується в транец човни (в ньому просверливается отвір) для того, щоб після риболовлі легко було злити набрати в човен воду. Достатньо злегка підняти ніс транспортного засобу, попередньо відкрутивши клапан.

Товщина транця, під який розрахований клапан, дорівнює 22-24 м. Діаметр отвору складає 45 мм.

Як доглядати за зливним клапаном, щоб продовжити термін його експлуатації?

Щоб не допустити швидкого зносу деталі, необхідно дотримуватися таких професійних рекомендацій:

 • Виконувати діагностику човна на герметичність перед кожним спуском на воду.
 • Забезпечити хороші умови зберігання транспортного засобу, щоб клапан не піддавався механічних пошкоджень.
 • Закривати деталь кришкою, запобігаючи потрапляння в неї дрібного сміття і пилу.
 • Виконати знежирення комплектуючого, його просочення за допомогою спеціальній герметичній мастила перед монтажем і після нього.
 • Відмовитися від використання сторонніх, зокрема гострих предметів, під час монтажу нового клапана, щоб уникнути пошкоджень.
 • Взимку зберігати надувний транспортний засіб в приміщенні з опаленням, а також час від часу проводити його перевірку на герметичність.

У нашому інтернет-магазині ви маєте можливість купити зливний клапан для човна ПВХ за низькою ціною. Ми надаємо вам шанс додатково заощадити, розплатившись за придбання накопиченими раніше бонусними балами. Доставка можлива по всій країні. Якщо потрібна консультація менеджера - телефонуйте в будь-який час робочого дня. Послуга безкоштовна.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: