Клапан зливний Borika (С різьбовий кришкою) Код: 0330

Доступні опції


Закінчився


Основні характеристики

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Клапан Borika-BS2 - ефективний слив зайвої води


Зливний клапан - це конструктивний елемент надувного човна, призначення якого полягає в скиданні випадково потрапила у внутрішній простір транспортного засобу води. Така ситуація має місце практично при кожній експлуатації човна ПВХ.

У старих човнах вклеювалися спеціальні фланці, в які вкручувалися самі клапани. Але такі сполуки були ненадійними і не розрахованими на великий тиск. Виробники човнів ПВХ цей момент врахували. Тому в сучасних надувних транспортних засобах клапани не вклеюються, а щільно закручуються, обтиску ПВХ тканину.

Рано чи пізно ці деталі зношуються або просто губляться. У таких випадках наш інтернет-магазин готовий прийти на допомогу. У нас є клапани на 99% човнів, які коли-небудь випускалися. Для їх заміни потрібні спеціальні ключі, які також можна знайти в нашому каталозі.

Характеристики та гідності клапана Borika-BS2

Для виготовлення комплектуючого виробник використовував пластик. Деталь підходить для більшості сучасних надувних транспортних засобів. Серед переваг клапана слід зазначити:

 • здатність витримувати сильний механічний вплив без виникнення пошкоджень;
 • стійкість до ультрафіолетового випромінювання;
 • непідвладність руйнівній дії солі у воді;
 • здатність протистояти деформацій під впливом температурних перепадів;
 • тривалий експлуатаційний термін.

Товщина транця, під який розрахований клапан, становить 22-24 мм. Діаметр отвору - 45 мм.

Як замінити клапан самостійно?

Купивши новий комплектуючий, а також обзавівшись відповідним до нього ключем, заміну можна здійснити своїми руками. Послідовність дій така:

 • Повітря повністю випускається з балонів транспортного засобу.
 • Визначається розташування основи деталі (т. Н. Склянки), яка затискається рукою в нерухомому стані.
 • Ключ вставляється в клапан і повертається проти руху годинникової стрілки дуже повільно, щоб уникнути пошкоджень.
 • Нова деталь встановлюється на місце старої і тим же ключем угвинчується за годинниковою стрілкою до остаточного притиснення.

На фінальному етапі обов'язково потрібно перевірити, герметично вставлений клапан і не пропускає він повітря. Від цього залежить рівень вашої безпеки на воді.

Як перевірити герметичність монтажу деталі?

Для цього можна скористатися найбільш зручним для вас способом з представлених:

 • У човен за допомогою насоса закачується повітря, але не до кінця. Після цього вона опускається під воду. Важливо, щоб занурилася саме та її частина, в якій встановлений клапан. Якщо вода почне міхур, це буде свідчити про витік повітря.
 • Змішується трохи масла, води і мила. Склад наноситься на ту область, де клапан примикає до ПВХ текстилю. Якщо з'являються бульбашки, значить, деталь вгвинчена негерметично.

Перевірку потрібно робити не тільки після заміни клапана, але і перед кожним спуском транспортного засобу на воду.

Наші пропозиції

Ми гарантуємо демократичні ціни, тому пропонуємо вам купити зливний клапан для вашої човни абсолютно недорого. У нас діє послуга доставки товарів «Нової поштою» по всій Україні. Робіть покупки у нас, накопичуйте бонусні бали і розплачуйтеся ними за чергове придбання.

Телефонуйте нам в будь-який час протягом робочого дня. По телефону кожен клієнт може отримати професійну консультацію з приводу придбання клапанів до човна або ремонту.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: