Павук рибальський з ліски 1.5 на 1.5м (Фатка, малявочник)

Код товару: 0017
Є в наявності

Доступні опції


135.00грн
Купити
Інформація про доставку
Основні характеристики Всі характеристики
Будова: Одностенный
Матеріал полотна: Леска
Виробник: Украина
Комплектація: Обсаженное полотно с петлями
Розмір: 1.5х1.5 метра


Характеристики снасті
Будова
Одностенный
Матеріал полотна
Леска
Основні характеристики
Виробник
Украина
Комплектація
Обсаженное полотно с петлями
Розмір
1.5х1.5 метра

Відгуки про товар «Павук рибальський з ліски 1.5 на 1.5м (Фатка, малявочник)»


Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Павук рибальський 1,5 м на 1,5 м


Павук рибальський - закидного снасть, яка може застосовуватися як для зимової, так і для літньої риболовлі. Подібне пристосування можна використовувати як самостійно для вилову риби, так і в парі з вудками або спінінгами для вилову наживки - живця.

Проста конструкція робить цю снасть підходящої для різних типів водойм з будь-якою глибиною. Глибину, де буде використовуватися павук, можна регулювати за допомогою мотузки, до якої він прикріплений. Конструкційно ця снасть являє собою зроблене з нейлонової ліски сітне полотно квадратної форми розміром 1,5 на 1,5 м, до якого прикріплені дуги на павук для лову риби з металу. Вся снасть стабілізується за допомогою хрестовини, що служить для кріплення дуг і з'єднання павука з палицею.

Павук відрізняється простим принципом роботи. Для його використання не потрібно володіти особливими навичками - необхідно занурити всю конструкцію з приманкою на дно водойми і через якийсь час витягнути, зібравши улов. Серед інших переваг снасті можна виділити:

  • невибагливість - в нейлонової ліски не заплутуються водорості і сміття, вона не вбирає воду, тому конструкція не важчає в міру використання;
  • надійність - ліска відрізняється високою міцністю на розрив, а дуги для павука рибальського, виконані з якісної сталі, роблять снасть ще більш стійкою до навантажень;
  • відсутність гострих елементів - завдяки простій конструкції і відсутності гачків, які ушкоджують улов, рибалка може вирішити, залишити його або випустити у водойму;
  • непомітність - через використання ліски невеликого діаметра снасть стає практично непомітною у водоймі, тому з її допомогою можна зловити навіть обережну рибу;
  • довговічність - сітне полотно з ліски прекрасно піддається лагодження, тому, навіть якщо якісь пошкодження і виникнуть, їх можна швидко усунути.

Купити рибальський павук можна в нашому інтернет-магазині. Звертайтеся - ця снасть допоможе зробити риболовлю більш результативною і простий.


Інформація про доставку:

Павук рибальський з ліски 1.5 на 1.5м (фатка, малявочник) - купити з доставкою по Україні. 

Гарантуємо мінімальні тарифи на доставку :

  • Укладено договір з Новою поштою.
  • Самостійно здійснюємо упаковку вашого замовлення, мінімізуючи вартість доставки.

Термін доставки :

  • Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Вінниця, Запоріжжя, Житомир, Миколаїв, Полтава, Суми, Черкаси, Чернігів, Кропивницький, Херсон - 1 день.
  • Тернопіль, Рівне, Ужгород, Чернівці, Луцьк, Івано-Франківськ, Хмельницький, Львів - 2 дні.
  • Районний центр або передмістя - Уточнюйте у менеджерів.