Павук рибальський з ліски 2 на 2м (Фатка, малявочник) Код: 0018


Основні характеристики
Будова
Одностінний
Матеріал полотна
Ліска
Розмір
2х2 метра
Виробник
Україна

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Павук Рибальський 2 м на 2 м


Павук Рибальський - зручне прістосування, что дозволяє рібаліті в різніх водоймах в будь-який час року. ! Застосування такой снасті є дуже простим завдання, якові Виконати під силу даже рібалці-початківцю.

Ловити рибу с помощью павука можна на будь-якіх глибінь. При цьом водойміще не винних буті Надто зарості водоростями, Які могут перешкоджаті Використання павука. Рібаліті з его помощью Досить просто - необходимо помістіті приманку на снасть, после чего ее слід закинути на дно и через Якийсь час вітягнуті разом з уловом. Таким способом можна ловити як живця, вікорістовуваного в якості наживки для других снастей, так и більш велику рибу.

Легкість и ефективність использование павука Можливі Завдяк простій конструкції снасті. Вона Зроблено з сітно полотно, что має квадратну форму розміру 1,5 на 15 м. Для Доданий полотну потрібної форму застосовуються дуги для павука Рибальський, зроблені з вісокоміцної Сталі. Між собою смороду скріплюються с помощью Хрестовина.

Павук Рибальський має ряд перевага, в порівнянні з іншімі снастями:

  • снасть НЕ потребує постійного наочний, оскількі лов риби відбувається пасивно;
  • Завдяк ЗАСТОСУВАННЯ нейлонової ліски діаметром НЕ более 0,3 мм для виготовлення сітне полотно павук практично НЕ помітній для риби;
  • дуги на павук для лову риби здатні вітрімуваті велосипеді НАВАНТАЖЕННЯ и не деформуватіся під Вплив води;
  • сітне полотно з нейлонової ліски має скроню міцність на розрив, що не вбірає волога и не деформується під Вплив води;
  • риби, что попали в павук, залішаються неушкодженімі, тому їх можна віпустіті тому, На Відміну Від улову, зроблений крючковой снасті.

Щоб купити Рибальський павук, зверніться в наш інтернет-магазин. З такою снастю рибалка стані ще більш пріємною и результативності.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: