Павук рибальський з ліски1 на 1м (Фатка, малявочник) Код: 0016


Основні характеристики
Будова
Одностінний
Матеріал полотна
Ліска
Розмір
1х1 метр
Виробник
Україна

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Павук рибальський з ліски1 на 1 м


Павук рибальський розміром 1 на 1 м - пристосування для швидкого вилову малька, живця або навіть більш великої риби на зразок карася, окуня і т. д.. Така снасть не вимагає особливих навичок від рибалки, тому може застосовуватися як професіоналом, так і новачком.

За конструкцією павук представляє собою сітне полотно, виконане з нейлонової ліски діаметром 0,3 мм, яке закріплено на металевих дугах. Дуги для павука рибальського з'єднуються між собою за допомогою хрестовини.

Дана снасть універсальна - використовувати її можна в будь-який час доби або року в водоймі з різною глибиною і дном, не дуже зарослим водоростями. Ловити рибу павуком можна з берега, мосту або човна, стежачи при цьому за його зануренням на дно (якщо його розмістити у поверхні води, риба не буде запливати в сітне полотно). Крім універсальності, снасть має й інші переваги:

  • просте використання - для вилову риби павуком досить закинути снасть у водойму, попередньо забезпечивши її принадою;
  • пасивний вилов - за павуком не потрібно постійно стежити, необхідно тільки періодично витягувати його і заново занурювати;
  • міцність - нейлонова ліска, з якої зроблено сітне полотно, не вбирає воду і добре протистоїть механічним пошкодженням, а дуги на павук для лову риби здатні витримувати великі навантаження;
  • ефективність - за допомогою павука можна відловити багато риби за один закид при невеликих витратах часу.

Не менш важливою перевагою даної снасті є і те, що весь улов залишається без пошкоджень, тому всю рибу можна випустити назад у водойму, чого не зробиш при лові на гачки.

Щоб купити рибальський павук відповідного розміру, зверніться до наших співробітників, які допоможуть підібрати снасть в залежності від особливостей водойми, де ви плануєте рибалити.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: