Сітка рибальська тристінна 4.7м на 80м (Вш.груз) Код: T-5

Доступні опції


Закінчився


Основні характеристики
Висота
Довжина
Матеріал полотна
Тип грузика
Колір

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Сітка рибальська тристінна Н6, 4,7 м на 80м


Рибальські сітки, з'явившись ще в стародавні часи, стрімко набирали популярність. Протягом століть їх конструкція і матеріали, що використовуються для виготовлення, неодноразово вдосконалювалися, а асортимент моделей розширювався. У наші дні можна придбати спорядження, які підходять для вилову риби різних розмірів і в різних водоймах, які підходять для нічної і для денної риболовлі. Одне з провідних місць в числі таких снастей займає сітка-путанка.

Переваги знаряддя лову

Для виготовлення даної тристінної сітки використано синтетичне сітне полотно з нейлону вищого класу. В асортименті є варіації снасті з товщиною ліски від 0,18 до 0,28 мм. Нейлон відрізняється від альтернативних матеріалів підвищеної міцністю, стійкістю до дії природних чинників і механічних пошкоджень.

При плетінні сітка застосована технологія подвійного вузла. Таке технічне рішення є гарантією міцності на розрив, надійної фіксації осередків і ремонтопридатності сітне полотна.

Параметри у даній сітки такі:

  • 100 м - довжина;
  • 5 м - висота;
  • 50, 55, 60, 65, 70, 80, 90, 100 мм - доступні до придбання діаметр вічка.

Представлена ​​сітка виготовлена ​​східним виробником До-Юй, що прославився в безлічі західних країн. Однією з візитних карток бренду є наявність на тристінною сітки 2 штроб, які розмежовують сітне полотно і поріж на 3 частини. Завдяки цьому уловістость спорядження підвищується в кілька разів, в порівнянні з тими сітками, в яких є лише 1 штроба або такий крок зовсім відсутній.

Сітне полотно пофарбоване білим кольором, який не є відлякує фактором для риби.
Як оснащення використані потужні поліпропіленові верхні поплавці й великі свинцеві грузики. За рахунок цього сітку можна застосовувати для риболовлі як в тихих заводях, так і в водоймах з швидкою течією. Характеристики міцності снасті дозволяють їй витримувати велику вагу здобичі, що складається, наприклад, з білої риби.

Що пропонуємо ми?

В інтернет-магазині ЗВЗ можна купити риболовну сітку швидко і без зайвих витрат з особистого бюджету. За час своєї роботи наша компанія завоювала визнання безлічі клієнтів, з якими налагоджено співробітництво на постійній основі. Нам віддають перевагу, оскільки ми пропонуємо:

  • товар за цінами виробників: ми здійснюємо прямі поставки продукції, без залучення фірм-посередників, тому не робимо ніяких націнок;
  • доставку в усі українські регіони: ми можемо організувати оправлення вашої посилки за вказаною в заявці адресою за допомогою послуг «Нової пошти». Якщо є бажання отримати замовлення в відділенні іншої транспортної компанії, необхідно узгодити це питання з менеджерами інтернет-магазину;
  • гарантію терміном 2 тижні: протягом цього часу можна повернути товар, який вам не підійшов, або обміняти продукцію з виявленим дефектом на аналогічну або іншу позицію з нашого каталогу;
  • вигідні знижки: у нас діє система накопичувальних бонусних балів. Їх отримати можна за будь-який придбаний товар, а при наступній покупці використовувати для часткової оплати замовлення;
  • безкоштовні консультації: якщо у вас виникнуть питання, можна задати їх професійним менеджерам в телефонному режимі.

Пам'ятайте: використання рибальських сіток дозволено тільки для промислового вилову риби. Згідно з нормами чинного українського законодавства, застосування такого спорядження для аматорської риболовлі карається. Ні інтернет-магазин, ні його команда відповідальності за дії недобросовісних покупців не несе.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: