Фланець клапана Ярославль, Уфимка (Гума) Код: 0346


Закінчився


Основні характеристики

Відгуки про товар


Питання про товар

Немає питань про цей товар, станьте першим і задайте своє питання.

Популярні запити

Посадочне місце для клапанів Ярославль, Уфимка (Гума)


Спеціальне місце, куди вкручується клапан прийнято називати фланцем. Час від часу представлені деталі зношуються і потребують термінової заміни. Головні причини їх списання полягають в наступному:

  • Часта експлуатація, в результаті якої псуватися різьблення.
  • Фланець для клапана виконаний з щільного гумового матеріалу, який під впливом сонячних променів починає поступово «псуватися».

Дві вищевказані причини вважаються головною проблемою, яка вимагає від власника човна термінової заміни її деталей. Якщо вчасно не виконати заміну фланця, виріб почне «труїти» повітря, що негативним чином позначиться на роботі самого плавзасобу. В результаті, можна швидко здійснити заміну пошкодженої моделі на новий виріб.

Представлена ​​модель спеціально призначена виключно для клапанів радянських гумових човнів Ярославль і Уфімку. Основна функціональна особливість такого пристрою полягає в тому, що такий фланець для клапана сприяє швидкому накачиванию плавзасобів для їх подальшої експлуатації на водоймі. Модель легко фіксується і відрізняється тривалим терміном служби, завдяки гідній якості гуми.

Високоякісні фланці для човнів

Магазин ЗВЗ пропонує власникам човнів старого зразка - Ярославль і Уфімку придбати нові фланці від перевірених компаній-виробників. Такі вироби спеціально розраховані для зазначених плавзасобів і відрізняються демократичною вартістю.

Застосування такого популярного матеріалу, як гума, позитивно позначається на термінах служби самої моделі фланця. Виріб не «боїться» прямого впливу води, тому може експлуатуватися при будь-яких погодних умовах.

Здійснити замовлення і придбати гумовий фланець для клапана можна на нашому офіційному сайті. Миттєва доставка по всій території України, демократична цінова політика, а також унікальна система бонусних балів допоможуть покупцеві заощадити власні кошти і купити дійсно якісну продукцію. Дізнатися більше інформації про конкретний товар можна за номером телефону, вказаним на головній сторінці інтернет-магазину ЗВЗ. Професійні менеджери дадуть відповідь на всі ваші запитання і допоможуть здійснити швидкий замовлення конкретної моделі, ознайомивши клієнта з умовами доставки.

 
Напишіть нам

Напишіть
нам

Close

© «Завжди вигідне замовлення» - 2012-2024
Платіжні системи: